1396/3/20 |
19:56 |
شناسه خبر: 42026

به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع)؛ عمو پورنگ مهمان "نوسفران" می شود

به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) برنامه سحرگاهی نوسفران شنبه ۲۰ خرداد ماه میزبان عمو پورنگ می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، برنامه نوسفران که سحرهای ماه مبارک رمضان به صورت زنده از شبکه دو سیما پخش می شود، به یمن ولادت امام حسن مجتبی (ع) با حضور شادی بخش عمو پورنگ به بینندگان این برنامه تقدیم می شود.
این برنامه با هدف توجه ویژه به نوجوانان در کلیت خانواده و انتقال باورهای دینی به نسل جدید، همراهی بزرگسالان با نوجوانان و کودکان در لحظه های معنوی سحر و احیای آیین های مذهبی و دینی در گروه کودک و نوجوان تدارک دیده شده است.
بیانیه نوسفران، دورهمی های نوجوانانه، قصه گویی توسط گیتی خامنه، نیایش و مناجات با صدای امیرحسین مدرس، نمایش رادیویی، دعاگرافی، حکایت امروز؛ بیان ماجراها و قصه های اتفاق افتاده معاصر، قطعاتی از دعای صحیفه، دوچرخه؛ مصاحبه با نوجوانان، گفت و گو با خانواده شهدای مدافع حرم، مناجات منظوم حضرت امیر (ع)، زیاده عرضی نیست، روزشمار ماه رمضان، پیامی برای آسمان همچنین مجموعه بیانات رهبری برای کودکان و نوجوانان از بخش های مختلف برنامه است که در اولین تجربه روزه داری همراه نوجوانان و خانواده های آنان است.
این برنامه کاریست از گروه کودک و نوجوان به تهیه کنندگی مهدی اصغر ابهری که سحرهای ماه مبارک رمضان  ساعت۳:۰۰ بامداد از شبکه دو سیما پخش می شود.

ارسال نظر
captcha