1396/5/2 |
16:01 |
شناسه خبر: 42104

ویژه برنامه های شبکه دو به مناسبت دهه کرامت

به مناسبت آغاز دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و حضرت امام رضا(ع) شبکه دو سیما برنامه هایی ویژه را به یمن این ایام مبارک برای مخاطبان خود در نظر گرفته است.

سبه گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ افتتاحیه جشن های دهه کرامت روز سه شنبه 3 مردادماه ساعت 7:30 به صورت زنده از حرم حضرت معصومه(س) آغاز می شود. همچنین جُنگ نوجوانانه «باران» از حرم حضرت معصومه(س) با حضور نوجوانان و با اجرای برنامه های نمایشی، مسابقه حضوری و پیامکی سه شنبه ساعت 18:30 روانه آنتن
می شود.
دیگر برنامه این شبکه به مناسبت دهه کرامت؛ ویژه برنامه «کوی محبت» است که به صورت زنده از شهر قم با تدارک بخشهای ویژه ارتباط معنوی مخاطبان را با بارگاه منوّر حضرت معصومه(س) میسر سازد. این برنامه دوشنبه ساعت 19:15 از شبکه دو پخش می شود. همچنین جُنگ شبانه «باغ ملی» به تهیه کنندگی احسان ارغوانی و برنامه صبحگاهی «با صبح» به تهیه کنندگی جعفر فریدزاده و «نگی که نگفتی» به تهیه کنندگی مجتبی احمدی با رویکرد ویژه این ایام روانه آنتن خواهند شد.
سخنرانی، گزارش های عیدانه و مولودی خوانی های مرتبط نیز از دیگر ویژه برنامه های در نظر گرفته شده برای دهه کرامت است که تقدیم مخاطبان خواهد شد. ویژه برنامه «از لاک جیغ تا خدا» برنامه دیگر این شبکه است که در روز میلاد حضرت معصومه(س) (سه شنبه 3 مردادماه) ساعت 11:15 با حضور چهره های شاخص برنامه های پیشین روانه آنتن می شود.
گروه کودک و نوجوان نیز برای مخاطبان خود ویژه برنامه های مختلفی از جمله برنامه «یه گله جا» را به مناسبت روز دختر و ولادت حضرت معصومه (س) در نظر گرفته است که سه شنبه و چهارشنبه به ترتیب ساعت 14:30 و 10:00 پخش می شود. دوربین «نمادو» نیز گزارش های خود را از سراسر ایران با موضوع پوشش جشن های دهه کرامت و رویدادهای مختلف فرهنگی، اجتماعیِ برگزار شده طی این ایام روانه آنتن خواهد کرد.
همچنین مجموعه «مسافر خراسان» با معرفی، بازخوانی نقش و جایگاه حرم امام زادگان ایران، ارائه تصویری زیبا و بدیع از بقاع متبرکه امامزادگان شهرهای مختلف از فرزندان امام موسی کاظم (ع) در گروه دانش و اقتصاد تهیه شده است. این برنامه به تهیه کنندگی هادی خدادی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 6:50 و پنجشنبه و جمعه ساعت 8:20 از شبکه دو سیما پخش می شود.
افزون بر این برنامه های «کام شیرین» به تهیه کنندگی مرتضی یعقوبی و محمد سلیم کیا و «عصر خانواده» به تهیه کنندگی علی اکبر کریمی نیز با بهره مندی از حضور کارشناسان، مهمانان و موضوعات متناسب با ایام دهه کرامت به تدارک برنامه هایی ویژه پرداخته اند که از شبکه دو سیما پخش می شود.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی