1396/5/18 |
20:00 |
شناسه خبر: 42117

همراه با کاروان جانبازان در «بهشتیان در بهشت»

«از آسمان» با تدارک برنامه ای به نام «بهشتیان در بهشت» راوی سفر جانبازان 70 درصدی استان خراسان به عتبات عالیات می شود تا در این مجال گوشه‌ای از حال و هوای این شهیدان زنده را به تصویر کشد.

 
به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ بینندگان این برنامه در قسمت دوم این چهارگانه که جمعه 20 مردادماه روانه آنتن می شود شاهد عزیمت این کاروانِ عاشق از مشهد به کاظمین و سامراء خواهند بود.
نخستین قسمت «بهشتیان در بهشت» سیزدهم مرداد ماه و مصادف با میلاد امام رضا(ع)؛ با موضوع زندگی «موسی پارسا» یکی از همین عزیزان جانباز تقدیم بینندگان شد.
 
گفتنی است«از آسمان» تا کنون چندین بار کاروان جانبازان هفتاد درصدی را در سفر عتبات همراهی کرده است که برگزاری مراسم امسال با حمایت و همت اداره ایثارگران سپاه میسر گشته است.
این برنامه کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو که با نگاهی به شهدای نسل سوم و مدافع حرم و حماسه آفرینان دفاع مقدس به نقل روایاتی از این ستارگان آسمان حماسه و شهادت می پردازد. این برنامه به کارگردانی و تهیه کنندگی امیر خورشیدی فرد هفدهمین سال فعالیت خود را پشت سر می گذارد و جمعه هر هفته ساعت ۱۶:00 از شبکه دو سیما پخش می شود.
ارسال نظر
captcha