1396/5/27 |
12:00 |
شناسه خبر: 42122

از کاظمین تا کربلا با «بهشتیان در بهشت»

«از آسمان» در سومین قسمت از چهارگانه «بهشتیان در بهشت» که جمعه 27 مردادماه روانه آنتن خواهد شد؛ همراه با کاروان جانبازان 70 درصدی استان خراسان از کاظمین و سامرا رهسپار دیار عشق و ایثار....

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ برنامه «از آسمان» با تدارک ویژه برنامه «بهشتیان در بهشت» می کوشد تا در مجالی هر چند کوتاه؛ گوشه‌ای از حال و هوای این شهیدان زنده را به تصویر کشد. بر این اساس سومین قسمت از این چهارگانه به زیارت جانبازان از حرم سیدالشهدا (ع)، حضرت ابوالفضل العباس (ع)، بین الحرمین و تل زینبیه اختصاص دارد.
نخستین قسمت «بهشتیان در بهشت» سیزدهم مرداد ماه و مصادف با میلاد امام رضا(ع)؛ با موضوع زندگی «موسی پارسا» یکی از همین عزیزان جانباز تقدیم بینندگان شد و در دومین قسمت این ویژه برنامه عزیمت این کاروان از مشهد به کاظمین و سامرا تصویر شد.

گفتنی است«از آسمان» تا کنون چندین بار کاروان جانبازان هفتاد درصدی را در سفر عتبات همراهی کرده است که برگزاری مراسم امسال با حمایت و همت اداره ایثارگران سپاه میسر گشته است.
این برنامه کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو که با نگاهی به شهدای نسل سوم و مدافع حرم و حماسه آفرینان دفاع مقدس به نقل روایاتی از این ستارگان آسمان حماسه و شهادت می پردازد. این برنامه به کارگردانی و تهیه کنندگی امیر خورشیدی فرد هفدهمین سال فعالیت خود را پشت سر می گذارد و جمعه هر هفته ساعت ۱۶:00 از شبکه دو سیما پخش می شود.

ارسال نظر
captcha