1396/6/9 |
01:06 |
شناسه خبر: 42132

تورقی بر عاشقانه های شهید «محمد حسین محمدخانی» در برنامه «از آسمان»

دوربین روایت گر «از آسمان» در برنامه این هفته خود که جمعه 10 شهریور ماه از شبکه دو سیما پخش می شود؛ زندگی بزرگمردی را به تصویر می کشد که ویژگی های اخلاقی او همچون شهامت، شجاعت و اخلاص زبانزد بوده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛  «از آسمان» در برنامه این هفته شهید «محمدحسین محمدخانی»  فردی که «عمار حاج قاسم» لقب گرفته را بیشتر معرفی می کند.
«محمد حسین محمدخانی» اصالتی یزدی دارد اما به تاریخ 9 تیرماه 1364 در «تهران» متولد شد. وی به صورت داوطلبانه به یگان های مدافع حرم اهل بیت (ع) در سوریه ملحق شد و سرانجام به تاریخ 16 آبان 1394 طی نبرد با «مزدوران سعودی» و «پیروان اسلام آمریکایی»، در «عملیات محرم» خلعت شهادت پوشید.
زندگی این شهید گرانقدر بخش ها و گفتنی های بسیاری دارد که برنامه «از آسمان» با توجه به فرصت برنامه به گوشه هایی از آن اشاره کرده است.
«از آسمان» کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو که با نگاهی به شهدای نسل سوم و مدافع حرم و حماسه آفرینان دفاع مقدس به نقل روایاتی از این ستارگان آسمان حماسه و شهادت می پردازد. این برنامه به کارگردانی و تهیه کنندگی امیر خورشیدی فرد هفدهمین سال فعالیت خود را پشت سر می گذارد و جمعه ها ساعت ۱۶:00 از شبکه دو سیما پخش می شود.

ارسال نظر
captcha