1396/6/30 |
09:45 |
شناسه خبر: 42159

ویژه برنامه های شبکه دو سیما به مناسبت هفته دفاع مقدس

شبکه دو سیما همزمان با هفته دفاع مقدس برنامه های مختلفی را برای بینندگان این شبکه تدارک دیده است.

شبکه دو سیما همزمان با هفته دفاع مقدس برنامه های مختلفی از جمله «سریال شکوه یک زندگی»، مستند«مادرانه»، «فیلم های برتر دفاع مقدس»، «از آسمان» و « مستند پیشکسوتان دفاع مقدس » را برای بینندگان این شبکه تدارک دیده است.
به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ مستند «مادرانه» به مناسبت هفته دفاع مقدس و با محوریت گفت و گو با مادران شهدای دفاع مقدس از پنجشنبه 6 مهر ماه تا دوشنبه 10 مهرماه ساعت 18:30 از شبکه دو سیما پخش می شود. مستند «مادرانه» به کارگردانی سید احمد معصومی نژاد در گروه تلویزیونی شاهد تهیه شده است.
سریال «شکوه یک زندگی» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه دو به تهیه کنندگی امیر عباس کنی و کارگردانی رضا بهشتی با توجه به هفته دفاع مقدس تکریم همسران شهدای جاویدالاثر که با استقامت و امیدواری ‌ سال ها به تنهایی بار زندگی خود و فرزندانشان را به دوش کشیده اند را در نظر دارد.
افزون بر این فیلم های سینمایی با پخش آثار برتر این حوزه در هفته دفاع مقدس ساعت 24:00 به نمایش در می آید. همچنین مستند پیشکسوتان دفاع مقدس با محوریت نمایش رشادت ها و دلاوری های ارتش جمهوری اسلامی ایران در هفته دفاع مقدس ساعت 14:30 روانه آنتن خواهد شد.
برنامه «از آسمان» دیگر برنامه در نظر گرفته شده برای این ایام است که با رویکرد روایت زندگی حماسه آفرینان دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم اهل بیت (ع) در هفته دفاع مقدس از این شبکه به صورت ویژه ای پخش می شود. این برنامه کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه کنندگی امیر خورشیدی فرد که جمعه 31 شهریور و پنج شنبه و جمعه 6 و 7 مهرماه ساعت 16:00 روانه آنتن خواهد شد.
برنامه «عصر خانواده» کاری از گروه خانواده به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر کریمی در ایام محرم با رویکرد قرار گرفتن در هفته دفاع مقدس و تقویت و ترویج مبانی عزاداری و سوگواری سالار شهیدان در بستر خانواده و لزوم انتقال نسل به نسل باورهای دینی و محبت اهل‌بیت (ع) از شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:50 به روی آنتن می‌رود.
گفتنی است تمامی برنامه های جاری شبکه متناسب با هفته دفاع مقدس و ایام سوگواری سیدالشهداء تولید و پخش خواهند شد.

ارسال نظر
captcha