1396/7/22 |
15:40 |
شناسه خبر: 42190

سریال زمستانی «هست و نیست» کلید خورد

سریال «هست و نیست» به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده و تهیه‌کنندگی محسن شایانفر که محصول شبکه دوسیماست از روز پنجشنبه، ۲۰ مهر ماه در شهرک غرب کلید ‌خورد.

به گزارش ایسنا، پیش تولید سریال «هست و نیست» ‌که از ابتدای شهریور ماه آغاز شده بود، با انتخاب بازیگران اصلی خود، روز پنجشنبه ۲۰ مهر ماه کلید ‌خورد.

در اولین روز تصویربرداری این سریال در شهرک غرب که به عنوان یکی از لوکیشن‌های اصلی مجموعه محسوب می‌شود، سه چهره جدید و جوان که در آینده معرفی خواهند شد، جلوی دوربین رفتند.

از جمله بازیگران این سریال فرهاد قائمیان، حمیدرضا پگاه، الهام پاوه‌نژاد، نگار عابدی، امیر دژاکام، سولمازحصاری، نازنین کریمی، سیامک اطلسی، اکبررحمتی و سیاوش خیرابی هستند که قرار است با معرفی چند چهره جوان و جدید مقابل دوربین رضا شیبانی قرار بگیرند.

مجموعه تلویزیونی «هست و نیست» که یک ملودرام اجتماعی است و قصه آن بر اساس طرحی از علی حدادی بوده و توسط نادر وحید نگاشته شده، در ۳۰ قسمت برای پخش از شبکه دو سیما ساخته می‌شود و در خلاصه داستان آن آمده است: گاهی بود و نبود و هست و نیست آدم‌ها، به وسوسه‌ای گره می‌خورد که به سادگی باز نمی‌شود ...!

طبق اعلام شبکه دو سیما، سریال «هست و نیست» قرار است در ایام زمستان به روی آنتن برود.

برخی از عوامل دیگر این سریال عبارتند از:

مدیر تصویر برداری: رضا شیبانی، صدابردار: مهدی آزادی، مدیرتولید: فرزین فرزدنیا، برنامه ریز: مسعود میمی، تدوین: امین عابدی، طراح صحنه و لباس: سهیل میرسپاسی، طراح گریم: مهرداد قلی پور، دستیار اول کارگردان: امین محمودی، منشی صحنه: فرشته حجازی، دستیار تهیه: فیروز قاسمی، دستیارتولید: ایمان صراف، مدیران تدارکات: جواد قاسمی و مهدی عباسی، مدیرمالی: ابراهیم تفرشی، تصویربردار پشت صحنه: امیر ژوبین و روابط عمومی: آیدین نادری.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی