1396/7/29 |
15:41 |
شناسه خبر: 42203

نشست صمیمی مهندس جعفری جلوه با گروه تلویزیونی «از آسمان»

حضور مدیر شبکه دو سیما در دفتر گروه «از آسمان»

به مناسبت هجدهمین سالگرد فعالیت برنامه «از آسمان» و سالروز شهادت دو تن از عوامل تولید این برنامه در حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان، مهندس جعفری جلوه مدیر شبکۀ دو سیما به همراه دیبایی، قائم مقام و عادلی، مدیر گروه اجتماعی با حضور در دفتر گروه «از آسمان» عملکرد هجده سالۀ آن را ستودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ در این نشست بسیار صمیمی، امیر خورشیدی فرد تهیه کننده و کارگردان برنامه ضمن تشکر از حضور مسئولین شبکه دو در دفتر گروه تلویزیونی «از آسمان»، شرحی از ماجرای عملیات تروریستی منجر به شهادت سردار شوشتری و جمع همراه ایشان به ویژه شهیدان گودرزی و فراهانی را روایت کردند.

خورشیدی فرد در ادامه از روند تولید برنامه «از آسمان» در ۱۸ ساله گذشته و فراز و نشیب های تولید مستند خبر داد و افزود: تا زمانی که توان داشته باشیم تولید برنامه را ادامه خواهیم داد.

 مهندس جعفری جلوه مدیر شبکۀ دو با تقدیر از ۱۸ سال تلاش در عرصه فرهنگ ایثار و شهادت، بر ضرورت تولید هوشمندانه و با کیفیت برنامه های ارزشی تأکید کرد.

ایشان حمایت خود از ادامۀ تولید «از آسمان» را اعلام نمود و گفت: یکی از افتخارات شبکه دو و رسانه ملی، برنامه «از آسمان» می باشد.

در پایان دیدار کلیه عوامل توسط ایشان مورد تقدیر قرار گرفتند.

گفتنی است، از میان اعضای گروه «از آسمان»، سعید سلیمانی، نادر گهرسودی، عباس خورشیدی و حمید بناء در این جلسه حاضر بودند.

ارسال نظر
captcha