1396/9/13 |
14:40 |
شناسه خبر: 42285

تصویربرداری به آموزشگاه رسید «بازی نقاب‏ها» در پیست سوارکاری می تازد!

تصویربرداری سریال «بازی نقاب ها» به کارگردانی سیروس حسن پور و تهیه کنندگی علی مهام به سکانس های آموزشگاه رسید.

به گزارش بانی فیلم، تصویربرداری سریال «بازی نقاب ها» این روزها به سکانس های آموزشگاه رسیده است که در این لوکیشن آزیتا حاجیان و سیما خضر آبادی و بابک انصاری مقابل دوربین هستند.
علی مهام در گفت و گو با بانی فیلم با اعلام این خبر افزود: در این لوکیشن اتفاقات بسیاری برای آلما دختر گوهرشاد می افتد. در این آموزشگاه به فرهنگ ترکمن خیلی پرداخته می شود و از این رو سکانس های مهمی در این لوکیشن اتفاق می افتد. در آموزشگاه قالی بافی، صنایع دستی و موسیقی ترکمن آموزش داده می شود. این لوکیشن در گمیشان است.
وی همچنین ادامه داد: ما بر اساس رج لوکیشن می گیریم.
اما پس از آن به پیست اسب سواری می رویم که درام مهمی در این لوکیشن شکل می گیرد. از این رو سکانس های سختی را در این لوکیشن می گیریم. جعفر دهقان و منوچهر آذر بازیگران این لوکیشن هستند.
«بازی نقاب ها» یک ملودرام عاشقانه است و از آنجایی که ترکمن ها را با عناصر اسب و گندم می شناسند، این چند عنصر در این سریال نمود پیدا کرده است. داستان سریال در رابطه با ترکمن هاست و اتفاقاتی که بین دو طایفه می افتد که سالها با هم کدورت دارند.
بازیگران سریال عبارت است از: آزیتا حاجیان، جعفر دهقان، منوچهر آذر، بابک انصاری، سیما خضرآبادی، رزیتا غفاری، مهرداد ضیائی، فرهاد بشارتی، یلدا قشقایی و بازیگران استان گلستان
عوامل اصلی سریال «بازی نقاب ها» عبرات است از: تهیه کننده: علی مهام، کارگردان: سیروس حسن پور، مشاور پروژه: رضا ابوفاضلی، نویسنده: بهنام علیزاده، مجری طرح: ذوالفقار قاسمی قزلجه، مدیر تولید: سعید شرفی کیا، مدیر برنامه ریزی: حسین مشک آبادیان، مدیر تصویربرداری: عباس عسگری، طراح صحنه و لباس: کیوان ذوالفقاری، صدابردار: رضا کنشلو، عکاس، تصویربردار پشت صحنه: مهدی رمضانزاده، طراح گریم: سودابه خسروی، مدیر تدارکات: مسعود شرفی کیا، منشی صحنه: یاسمن کفایتی، دستیار اول کارگردان: وحید کاشی، دستیار دوم کارگردان: مصطفی هادی، دستیار اول صحنه و لباس: حسین حاجی ابراهیمی، دستیار دوم صحنه و لباس: مجید صیدآبادی، دستیار برنامه ریز: مهدی رمضانزاده، دستیار اول تصویر بردار: محمد عسگری، مجریان گریم: فرزاد شیارکار، آیدین فرضی، دستیار تدارکات: مجتبی توکلی کشه، دستیار لباس: مهسا مرادی، دستیار صحنه: رضا روشنی، دستیار صدابردار: مجید صداقت، گروه تصویربرداری: نوید آقایی، حسن رستمی، سعید وحدانی، همیار تدارکات: مهدی رنجبر، امیرحسین نیازی، سینه موبیل: غلامرضا اسلامی.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی