1396/9/22 |
10:31 |
شناسه خبر: 42302

بررسی تاثیر جراحی های لاپاراسکوپی بر دیابت در «یک فنجان سلامت»

مجله تصویری پزشکی «یک فنجان سلامت» چهارشنبه (22 آذرماه) با بهره گیری از حضور متخصصان مختلف و بخش های گوناگون به بینندگان علاقمند به مسائل سلامتی و پزشکی تقدیم می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛  محمدرضا عبدالحسینی و پیمان علی بیگی جراح عمومی و دارای بورد تخصصی جراحی با حضور در این برنامه در خصوص جراحی های لاپاراسکوپی و تاثیر آن بر بیماری چاقی و دیابت به گفت و گو با مجری برنامه می پردازند.
برنامه «یک فنجان سلامت» با هدف پیشگیری قبل از درمان، ارائه روش های درمانی مناسب و ترویج سبک صحیح زندگی سلامت در هر قسمت از برنامه با تمرکز بر یک مبحث پزشکی از حضور پزشکان و کارشناسان مرتبط بهره جسته و به ارائه نکات لازم در خصوص بهداشت و سلامت اعضای خانواده می پردازد.
 همچنین بخش دیگری از این برنامه به مطرح کردن پرسش های بینندگان اختصاص دارد. از دیگر بخش های قابل توجه این برنامه «گیاهان شفابخش» با نگاهی به خواص درمانی گیاهان و طب سنتی، «سبد سلامتی»؛ مروری بر خواص دارویی میوه ها و «درون بدن انسان» با تشریح عملکرد ارگان ها و چگونگی تاثیرگذاری عوامل مختلف بر سلامت بدن انسان نام دارد.
«یک فنجان سلامت» کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه کنندگی وحید رستگار رامشه، با اجرای معصومه پارسامهر و امیرعباس علیزاده که از شنبه تا چهارشنبه ساعت 13:45 روانه آنتن شبکه دو سیما می شود.

ارسال نظر
captcha