1396/9/24 |
10:32 |
شناسه خبر: 42312

ناگفته های دکتر ولایتی از سرنگونی داعش و قدرت ایران در منطقه در برنامه «ایران»

برنامه «ایران» جمعه 24 آذرماه ساعت 21:00 در گفت و گو با علی اکبر ولایتی؛ ؛ مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل، نگاهی ویژه به جایگاه جمهوری اسلامی ایران در خاورمیانه و جهان اسلام و نقش ایران...

 
برنامه «ایران» جمعه 24 آذرماه ساعت 21:00 در گفت و گو با علی اکبر ولایتی؛ ؛ مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل، نگاهی ویژه به جایگاه جمهوری اسلامی ایران در خاورمیانه و جهان اسلام و نقش ایران در سرنگونی داعش خواهد داشت.
 
به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ این قسمت از مجموعه «ایران» در مسیر برنامه های قبلی که با حضور دکتر ولایتی و دیگر کارشناسان به بررسی و تحلیل وضعیت تمدنی و هویتی ایران می پرداخت؛ گریزی داشته به جایگاه امروز ایران در خاورمیانه و از این رهگذر به بررسی نقش و اهمیت کشورمان در تحولات منطقه از ابعاد مختلف می پردازد.
در این گفت و گو دکتر ولایتی به طور مفصل به شکل گیری گروهک تروریستی داعش، جنایات آن، همکاری های ایران با دولت های سوریه و عراق برای مقابله با داعش و نقشی که جمهوری اسلامی ایران در نابودی این جریان تکفیری داشته، می پردازد.
همچنین در بخش دیگری از این گفت و گو دکتر ولایتی به تحقق یافتن و بازیابی تمدن ایرانی و اسلامی و برون رفت از تنگناهایی که دشمنان برای کشورمان ایجاد کرده اند اشاره می کند و راه های برون رفت از این موانع را در حوزه اقتصاد؛ اقتصاد مقاومتی و اتکا به توان تولیدکنندگان داخلی، در حوزه دفاع؛ دفاع مردمی و میلیونی بسیجی و در حوزه صنایع دفاعی نیز خودکفایی عنوان می کنند.
برنامه «ایران» کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی با حضور دکتر علی اکبر ولایتی و به تهیه کنندگی مجید احسانی نیک که به صورت ثابت چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته ساعت 21:00 روانه آنتن شبکه دو سیما می شود.
گالری
ارسال نظر
captcha