1396/9/29 |
13:53 |
شناسه خبر: 42328

بازدید مدیر شبکه دو سیما از پشت صحنه سریال «هست و نیست»

محمدرضا جعفری جلوه؛ مدیر شبکه دو سیما به همراه جمعی از مدیران شبکه از پشت صحنه سریال «هست و نیست» بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، جعفری جلوه ضمن قدردانی و تشکر از تلاش های گروه سازنده، پیرامون روند ساخت سریال، مراحل پیشرفت قصه و ...با حسین سهیلی زاده؛ کارگردان و محسن شایانفر؛ تهیه کننده این سریال گفت وگو کرد.
مدیر شبکه دو؛ ضمن این بازدید «هست و نیست» را سریالی دانست که می توان بار دیگر قصه های واقعی زندگی را در آن یافت و در این زمینه اظهار داشت: قصه این سریال قصه طمع و سوداگری از یک سو و زلالی و صمیمیت از سویی دیگر است و روایت قرار گرفتن آدمی  بر سر دو راهی خطیر «انتخاب»؛ که همه انسان ها در طول زندگی خود  به نوعی با آن مواجه می شوند. دو راهی که گاهی تفکیک راه از بی راه و درست از نادرست در آن چندان آسان نیست؛ اما وقتی انسان توفیق انتخاب سره از ناسره را پیدا کند به زندگی معنایی دوباره بخشیده است.
محمدرضا جعفری جلوه در خصوص پیش بینی استقبال خانواده ها از این سریال بیان داشت: انشاا... «هست و نیست» از جمله سریال های جذاب ما خواهد بود و امیدوارم در ادامه روند تولید و پخش چنین سریال هایی که توفیق تقدیم آن را به مردم عزیزمان یافته ایم؛ این سریال نیز با توجه به گروه صمیمی و توانمند سازنده اش نقش آفرین باشد.
وی همچنین روند پیشرفت تولید سریال «هست و نیست» را مثبت ارزیابی و بر ضرورت پشتیبانی بیشتر از آن تاکید کرد. جعفری جلوه پیرامون سیاست های شبکه دو در زمینه تولید سریال اظهار داشت: به هر حال شبکه دو با توجه به تعریفی که به عنوان شبکه «زندگی» دارد و به خانواده، مسائل آن و اجزا و اقشار شکل دهنده اش توجه بیشتری می کند؛ طبیعی است که همین محوریت در آثار نمایشی هم بروز آشکارتری یابد.
مدیر شبکه دو در ادامه افزود: ما باید بکوشیم به خانواده ای که امروز در جهان معاصر دستخوش آسیب ها و چالش هایی چند قرار گرفته آرامش دهیم و معتقدیم مهمترین کاری که باید انجام داد این است که خانواده را بر سر نقش های موثر و طبیعی خودش بازگردانیم. اگر خانواده نقش های گوناگون خود را در همه حیطه های عاطفی، فرهنگی،هویتی ، مسئولیت پذیری، اجتماعی و انگیزه های تلاش اقتصادی به درستی ایفا کند روندی بهتر در کلیت جامعه حاصل خواهد شد. بازگشت به خانواده، تحکیم خانواده و قدرت عمل خانواده تعیین کننده است. لذا تولید آثار نمایشی که بتواند ضمن حاصل کردن حال خوب برای خانواده نقش های اساسی آن را بازخوانی کند، قطعا حرکت ارزشمندیست. شبکه دو احساس می کند این وظیفه را بیش از همه بر عهده دارد؛ لذا در برنامه های نمایشی هم در همین راستا حرکت می کند و امیدواریم که پیوسته بتوانیم آثار خوب و ارزشمندی را به مخاطبان خود تقدیم نماییم.
در جریان این دیدار، چند پلان از سریال «هست و نیست» در حضور مهمانان و عوامل فیلمبرداری شد که طی آن فرهاد قائمیان و نگار عابدی مقابل دوربین حسین سهیلی زاده قرار گرفتند.
گفتنی است سریال «هست و نیست» یک ملودرام اجتماعی است که قصه آن براساس طرحی از علی حدادی بوده و توسط نادر وحید نگاشته شده و در ۳۰ قسمت برای پخش از شبکه دو سیما ساخته می‌شود. در خلاصه داستان این سریال آمده است: «گاهی بود و نبود و هست و نیست آدم‌ها، به وسوسه‌ای گره می‌خورد که به سادگی باز نمی‌شود...!»»
سریال «هست و نیست» محصول گروه فیلم و سریال شبکه دو سیماست و از بازیگران این مجموعه می‌توان به فرهاد قائمیان، حمیدرضا پگاه، الهام پاوه‌نژاد، نگار عابدی، امیر دژاکام، سولماز حصاری، نازنین کریمی، سیامک اطلسی، اکبر رحمتی، سیاوش خیرابی و معرفی چند چهره جوان و جدید اشاره کرد.
برخی از عوامل این سریال عبارتند از: مدیر تصویر برداری: رضا شیبانی، صدابردار: مهدی آزادی، مدیرتولید: فرزین فرزادنیا، برنامه ریز: مسعود میمی، تدوین: امین عابدی، عکاس: بهرنگ دزفولی زاده، طراح صحنه و لباس: سهیل میرسپاسی، طراح گریم: مهرداد قلی پور و ... .
بنا بر برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر است این سریال از 7 بهمن ماه روانه آنتن شبکه دو سیما شود.

گالری
ارسال نظر
captcha