1396/10/28 |
12:49 |
شناسه خبر: 42366

نگاهی به روز ملی هوای پاک در «طبیعت 360 درجه»

«طبیعت 360 درجه» به مناسبت 29 دی ماه؛ روز ملی هوای پاک با حضور کارشناسان مختلف به بررسی آلودگی هوا، دلایل و پیشامدهای ناشی از آن خواهد پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، این برنامه که به این بهانه پنجشنبه 28 دی ماه ساعت 18:00 پخش می شود میزبان مسعود تجریشی؛ معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت از محیط زیست، محمد احمدی مقدم؛ مدیرکل نظارت بر اجرای استاندارد صنایع غیر فلزی سازمان ملی استاندارد و سعید ناقدی نیا؛ رئیس امور مهندسی تولید شرکت ملی پالایش و پخش خواهد بود.
گفتنی است هدف از اعلام روز ملی هوای پاک ایجاد حساسیت در بین اقشار مختلف جامعه بوده و از آنجا که کلید اصلی کاهش آلودگی هوا، مشارکت مردمی و افزایش هماهنگی بین بخشی است این روز می تواند عامل مهمی در ایجاد مشارکت و هماهنگی بین بخشی و اقشار مختلف جامعه باشد.
برنامه «طبیعت 360 درجه» با رویکرد بررسی پرونده های مختلف زیست محیطی در حوزه های طبیعی و انسانی و با دعوت از مهمانان مختلف مسائل مبتلابه محیط زیست امروز ایران را با نگاهی موشکافانه و دقیق بررسی می کند.
این برنامه کاریست از گروه دانش و اقتصاد که با تهیه کنندگی و اجرای پرهام دیباج پنجشنبه ها ساعت 18:00 روانه آنتن می شود و بازپخش آن جمعه ساعت 6:45 خواهد بود.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی