1396/11/10 |
13:37 |
شناسه خبر: 42371

ویژه های شبکه دو به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

شبکه دو سیما همزمان با شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) برنامه های مختلفی را برای بینندگان این شبکه تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ «کوی محبت» سه شنبه 10 بهمن ماه ساعت 19:30 و چهارشنبه 11 بهمن ساعت 12:30 با بهره گیری از حضور کارشناسان مذهبی، مداحی ذاکران اهل بیت (ع) و بخش های گزارشی تقدیم مخاطبان می شود.
«کوی محبت» کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی با تهیه کنندگی و اجرای سید مصطفی موسوی که به صورت مستقیم از اماکن مذهبی، حرم های مطهر و با حضور اساتید حوزه و دانشگاه و کارشناسان مذهبی ابعاد شخصیتی ائمه اطهار (ع) را بررسی می کند.
«ذکر عاشورائیان» عنوان ویژه برنامه دیگریست که به پوشش مرثیه خوانی حاج محمود کریمی به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) می پردازد. این برنامه کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه کنندگی سعید پورفرج که سه شنبه ساعت 20:15، 22:15 و 23:15 و چهارشنبه ساعت 7:00 و 9:15 روانه آنتن می شود.
مستند «مادرانه» شامل گفت و گویی اختصاصی با مادران آسمانی شهداست. این برنامه به سراغ یکی از مهمترین منابع تورق زندگی و رزمندگی شهدا یعنی مادران شهیدان گرانقدر هشت سال دفاع مقدس رفته که نام شان به عنوان اسطوره های صبر و عاشقی در تاریخ این سرزمین حک شده است.
مستند «مادرانه» کاریست از تامین برنامه شبکه دو سیما به کارگردانی سید احمد معصومی نژاد که در گروه تلویزیونی شاهد تهیه شده است و سه شنبه 10 بهمن ماه ساعت 21:00 روانه آنتن می شود. بازپخش این برنامه چهارشنبه ساعت 6:30 خواهد بود.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی