1396/11/6 |
10:00 |
شناسه خبر: 42419

روایتی دیگر از سفر معنوی جانبازان 70 درصدی در برنامه «از آسمان»

برنامه «از آسمان» جمعه 6 بهمن ماه با کاروان جانبازان 70 درصدی همراه می شود تا شور و حال زیارت شهدای زندۀ دوران دفاع مقدس را به تصویر بکشد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو سیما؛ این برنامه هشتمین برنامه  از سلسله سفرهای زیارتی جانبازان است که این بار راوی سفر این عزیزان به خیمه گاه و تل زینبیه در کربلا، کاظمین و سامرا خواهد بود.
سیر محتوایی این برنامه که قسمت پیشین آن هفته گذشته روانه آنتن شد؛ از نجف آغاز شده و ضمن به تصویر کشیدن لحظه های ناب زیارت جانبازان و گفتگو با تعدادی از آنها تا کربلا و کاظمین و سامراء ادامه پیدا می کند.
این زائران جانباز در این سفر برای نخستین بار به عتبات مشرف می شوند که با توجه به آرزوی چندین ساله و شرایط خاص جسمی آنها ، بینندگان شاهد صحنه ها و شنوندۀ حرف های جالبی در این باره خواهند بود.
«از آسمان» کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی که با نگاهی به شهدای نسل سوم و مدافع حرم و حماسه آفرینان دفاع مقدس به نقل روایاتی از این ستارگان آسمان حماسه و شهادت می پردازد. این برنامه که در هجدهمین سال پخش خود قرار دارد به کارگردانی و تهیه کنندگی امیر خورشیدی فرد جمعه هر هفته ساعت ۱۶:۱۵ از شبکه دو سیما پخش می شود.

ارسال نظر
captcha