1396/12/27 |
12:43 |
شناسه خبر: 42504

ویژه برنامه های شبکه دو سیما در نوروز 97

شبکه دو سیما در ایام تعطیلات نوروزی در تمامی گروه های سنی تدارکات ویژه ای را آماده پخش کرده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ ویژه برنامه تحویل سال «اینک بهار» به تهیه کنندگی علی رضاییان و با اجرای محمد سلوکی و ژیلا صادقی به صورت زنده و با دعوت از چهره های مطرح در زمینه های فرهنگی، هنری، ورزشی، اجتماعی و ... دوشنبه 28 اسفند ساعت 23:30 و سه شنبه 29 اسفند از ساعت 11 تا 21 به بینندگان این شبکه تقدیم می شود.

سریال «تعطیلات رؤیایی» به تهیه کنندگی مجید اوجی، کارگردانی علیرضا امینی و نویسندگی احسان جوانمرد در ایام عید هر شب ساعت 21:00 روانه آنتن می شود و بازپخش آن نیز ساعت 1:00، 12:00 و 16:00 خواهد بود. این سریال داستان دو برادر است که هر کدام در مسیر علم و ثروت به موفقیت‌هایی رسیده‌اند آنها ساکن شیراز هستند و سفرشان از این شهر شروع می‌شود تا به کیش برسند که با ورود یک مسافر خارجی حوادث جالب و شیرینی برایشان رقم می‌خورد.

مجموعه «کلاه قرمزی 97 » همراه با عروسک ها و اتفاق های جدید در ایام عید مهمان خانه مخاطبان          می شود. این مجموعه به تهیه کنندگی حمید مدرسی و کارگردانی ایرج طهماسب هر شب ساعت 20:00 روانه آنتن می شود و بازپخش آن ساعت24:00 و 15:00 روز بعد خواهد بود.

بررسی روابط اجتماعی در برنامه «خوش و بش» یکی دیگر از تدارکات ویژه نوروز شبکه دو است. در این مجموعه ویژگی هایی چون «کم صبری»، « قدرت نه گفتن»، «طلاق عاطفی، «بخشش» و مسائلی از این دست که می توان با راهبردهایی به کنترل آن پرداخت مورد کنکاش قرار می گیرد. این برنامه رئالیتی شو و نمایش محور با رویکرد ارتقای سطح کیفی روابط اجتماعی تهیه شده است. نمایش های این مجموعه در هر قسمت به یک موضوع خاص می پردازد و در این میان از حضور یک کارشناس نیز بهره می برد. «خوش و بش» به تهیه کنندگی علیرضا آقایی و کارگردان هنری محمد مسلمی، با بازی سحر ولدبیگی، نگین معتضدی، نیما فلاح و محمد مسلمی پنجشنبه و جمعه ساعت 18:45 روانه آنتن می شود و بازپخش آن ساعت 23:00 خواهد بود.

«از­آسمان» به تهیه کنندگی امیر خورشیدی­فرد نگاهی مستند به عاشقانه های فرهنگ پایداری، جهاد و شهادت دارد. این برنامه در ایام نوروز ساعت 12:50 گفتگویی نوروزی را در کنار سفره هفت سین و بر مزار شهدای مدافع حرم تقدیم علاقمندان فرهنگ ایثار و شهادت می کند. بازپخش این برنامه نیز هر شب ساعت 1:45 خواهد بود.

«راهیان نور» مستندی گزارشی است که در این ایام ارتباط زنده با مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور شامل جبهه های خوزستان، ایلام و کرمانشاه را برای بینندگان خود فراهم کرده است. گفتگو با افراد حاضر در این مناطق، به تصویرکشیدن یادمان­های شهدا و انعکاس اتفاقات، برنامه ها و فعالیت های در حال انجام در این مناطق در دستور پخش برنامه «راهیان نور» قرار دارد. این برنامه با همکاری گروه تلویزیونی بسیج رسانه ملی هر روز ساعت 11:20 و نیز شنبه تا چهارشنبه ساعت 23:05 روانه آنتن می شود.

«مسابقه تلفنی قدم به قدم» عنوان یک رقابت مفرح است که هر روز در ساعت های 13:25 ، 22:00 و23:25  به صورت زنده پخش می شود.

«سفر ایمن» نیز به صورت پخش زنده با هدف اطلاع رسانی پیرامون راه ها و ترافیک جاده ها و انعکاس فعالیت های پلیس راهنمایی و رانندگی هر شب ساعت 22:50 روانه آنتن می شود.

مسابقه «دست پخت های خودمانی» به تهیه کنندگی فریدالدین نیکجو و اجرای لاله صبوری و حسین رفیعی با حضور چهره های شناخته شده فرهنگی، هنری، ورزشی و ... شنبه تا چهارشنبه ساعت 18:45 تقدیم مخاطبان می شود.

«بهترین شو» عنوان مسابقه ای جذاب در قالب استعدادیابی کودکان و نوجوانان است که به تهیه کنندگی علیرضا آقایی، اجرای سپند امیرسلیمانی و داوری ارژنگ امیرفضلی، محمد مسلمی و حمید گلی در ایام نوروز پنجشنبه و جمعه ساعت 14:00 روانه آنتن می شود.

انیمیشن «روبی و جوجه ها» به تهیه کنندگی محمد زارعان هر روز ساعت 13:50 در جدول پخش برنامه های شبکه دو قرار دارد.

«مسابقه محله» عنوانی نام آشنای برای کودکان دیروز و امروز است که با تهیه کنندگی و اجرای مسعود روشن پژوه و اجرای مسابقه های جذاب و شاد در ایام نوروز شنبه تا چهارشنبه ساعت 14:20 از شبکه دو سیما پخش می شود.

«سفری دیگر» به تهیه کنندگی ایمان گودرزی مستندی است در خصوص معرفی و نمایش آداب و رسوم نوروزی شهرهای ایران که هر روز ساعت 8:00 روانه آنتن می شود.

«شهر به شهر» عنوان مستندی گزارشی است که دوربین آن به شهرهای مختلف ایران سفر می کند و با همراهی کودکان و نوجوانان به معرفی استان های مختلف می پردازد. این برنامه به تهیه کنندگی جواد خانی هر روز ساعت 10:45 روانه آنتن می شود.

«سوغات جنگل» مجموعه ای نمایشی عروسکی به تهیه کنندگی محمد جواد عبدالرحمانی شنبه تا چهارشنبه ساعت 14:00 همراه با داستان های متنوع نوروزی تقدیم مخاطبان می شود. این مجموعه به کارگردانی امیر سلطان احمدی و نویسندگی بهادر مالکی، نیوشا صدر و امیر سلطان احمدی با هدف ایجاد سرگرمی و بستری آموزشی برای گروه سنی نوجوان تهیه شده و تلاش دارد با نگاهی طنز دغدغه‌های مخاطب خود و خانواده‌ها را بیان کند.

«یه گله جا» به تهیه کنندگی محسن مناجاتی و کارگردانی مجید قناد در قالب برنامه ای نمایشی و ترکیبی همراه با آموزش مهارت های ویژه کودکان فضایی شاد و مفرح را در روزهای نوروز برای این گروه سنی فراهم می کند. این برنامه هر روز ساعت 10:00 روانه آنتن می شود.

همچنین مستند گزارشی «نما دو» به تهیه کنندگی هادی خدادی با محوریت انعکاس اتفاقات و حال و هوای نوروزی در سراسر ایران ساعت 11:40 از شبکه دو سیما پخش می شود.

مجموعه ای از فیلم های سینمایی جدید و جذاب در قالب «سینما الوند» ساعت 08:30، «سینما نو» ساعت 17:00 و «سینما اندیشه» ساعت 02:00 بامداد روانه آنتن می شود. مستندهای نوروزی از دیگر تدارکات این شبکه است که هر روز ساعت 6:30 در جدول پخش نوروزی شبکه دو قرارگرفته است.

«صبح و زندگی» مجله ای صبحگاهی است که با بخش های متنوع موسیقی، گلچینی از سریال های نوروزی، ایرانگردی و ... هر روز ساعت 7:30 صبح پخش می شود.

«کافه بازی» به تهیه کنندگی ماجد بازرگان، از شنبه تا چهارشنبه ساعت 14:35 پخش خواهد شد.

ارسال نظر
captcha
نظرسنجی