1397/2/1 |
12:30 |
شناسه خبر: 42524

گفت و گو با سفیر سوریه در ایران در برنامه «بدون مرز»

مستند «بدون مرز» شنبه اول اردیبهشت ماه ساعت 20 در گفت و گو با عدنان محمود؛ سفیر سوریه در ایران به بحران ساختگی استفاده ارتش سوریه از سلاح شیمیایی می پردازد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ محور گفت و گو با «عدنان محمود» در این قسمت از برنامه «بدون مرز» پیرامون توطئه بحران ساختگی استفاده ارتش سوریه از سلاح شیمیایی خواهد بود، او در این برنامه افشاء می کند که توطئه استفاده از سلاح شیمیایی در دوما توسط کلاه سفیدها (امدادگران )که به عنوان جاسوسان آمریکا و انگلیس در این منطقه حضور دارند، طراحی و اجرا شده است.
همچنین در این گفت و گو مطرح می شود که عربستان سعودی طی هفت سال گذشته نقشی مخرب در بحران سوریه داشته و تروریست ها با امکانات مالی و تسلیحاتی عربستان، تاسیسات زیربنایی و آینده ملت سوریه را تخریب کرده اند.  
«بدون مرز» مستندی گفت و گو محور است که با تمرکز بر سیاست خارجی تولید شده و محور اصلی آن گفت و گو با شخصیت ها و سیاستمدارانی در سراسر جهان است. این برنامه در دو بخش ارائه می شود که بخش اول آن به معرفی موضوع اختصاص دارد و در ادامه همراه با گفت و گو با رجال سیاسی به سوالاتی که در ذهن مخاطب وجود دارد؛ پاسخ داده می شود.
این برنامه به عنوان مستندی تخصصی در حوزه سیاست بین الملل به موضوعات مختلفی از جمله روابط دو جانبه، مسائل منطقه ای و بین المللی و ... می پردازد.
مستند «بدون مرز» کاریست از گروه سیاسی شبکه دو به تهیه کنندگی مرتضی غرقی که شنبه هر هفته ساعت 20:00 روانه آنتن می شود.

ارسال نظر
captcha