1397/2/3 |
13:40 |
شناسه خبر: 42555

انتخاب جایگزین رزیتا غفاری؛ تصویربرداری سریال شبکه دو با دو گروه در حال انجام است.لیلا برخورداری بازیگر «بازی نقاب ها» شد

سریال «بازی نقاب ها» تیر ماه از شبکه دو پخش خواهد شد.

به گزارش بانی فیلم، تصویربرداری سریال «بازی نقاب ها» به کارگردانی سیروس حسن پور در بندر ترکمن در حال انجام است. این در حالی است که گروه دومی هم به کارگردانی سید رحیم حسینی به کمک حسن پور آمده تا کار به موقع به پخش برسد.علی مهام تهیه کننده سریال در گفت و گو با بانی فیلم عنوان کرد: حدود ۴۵ روز است که برای تسریع در کار، به دو گروه تقسیم شده ایم.گروه دوم به کارگردانی سید رحیم حسینی در کنار سیروس حسن پور در حال فعالیت هستند. ضمن اینکه انتخاب بازیگران و لوکیشن ها توسط خود حسن پور انجام شده است.

وی افزود: گروه دوم از ۸ فروردین کار را در خانه گنبد با آزیتا حاجیان، منوچهر آذر، سیما خضر آبادی، بابک انصاری، لیلا برخورداری، مهسا هاشمی، مینا نوروزی فر، فرهاد بشارتی، رضا فقیهی، ندا حبیبی و صفا آقاجانیان وتعدادی از بازیگران بومی آغاز کرد و در حال حاضر وارد لوکیشن انبار گندم شده اسند که در این لوکیشن، آزیتا حاجیان، منوچهر آذر و مهرداد ضیایی مقابل دوربین هستند.
وی درباره گروه یک نیز بیان کرد: گروه در حال حاضر در خانه دولتخان مستقر هستند که جعفر دهقان، رحیم نوروزی، مهرداد ضیایی، یلدا قشقایی، صفا آقا جانیان و بازیگران بومی در این لوکیشن حضور دارند و تا ۱۰ روز دیگر هم در این لوکیشن مستقر هستند. ضمن اینکه لیلا برخورداری جایگزین رزیتا غفاری شد و به همراه صفا آقاجانیان و فرهاد بشارتی به جمع بازیگران پیوسته و مقابل دوربین رفته اند.
وی درباره دو گروه شدن کار همچنین متذکر شد: به احتمال خیلی زیاد قرار است که تیر ماه سریال روی آنتن شبکه دو برود. به همین دلیل گروه دوم به کمک گروه اول آمده است. البته تا به امروز ۵۵ درصد از تصویربرداری انجام شده است.
«بازی نقاب ها» یک ملودرام عاشقانه است و از آنجایی که ترکمن ها را با عناصر اسب و گندم می شناسند، این چند عنصر در این سریال نمود پیدا کرده است. داستان سریال در رابطه با ترکمن هاست و اتفاقاتی که بین دو طایفه می افتد که سالها با هم کدورت دارند.
این سریال در ۴۰ قسمت برای پخش از شبکه دو تولید می شود که احتمالا تیر روی آنتن برود.
بازیگران سریال عبارتند از: آزیتا حاجیان، جعفر دهقان، منوچهر آذر، رحیم نوروزی، بابک انصاری، سیما خضرآبادی، لیلا برخورداری، مهرداد ضیائی، فرهاد بشارتی، یلدا قشقایی، صفا آقاجانیان و بازیگران استان گلستان.
عوامل گروه دوم عبارت است از: کارگردان: سید رحیم حسینی، مشاور پروژه: رضا ابوفاضلی، دستیار ۱ کارگردان: علی توحید پرست، دستیار۲ کارگردان: محمدرضا جبلی، منشی صحنه: شهره شافعی، مدیر تولید: هادی توحیدی، برنامه ریز: سامان رخصتی، مدیر تصویربرداری: امیر دیباج، دستیار ۱ تصویر: محند سقر،دستیار ۲ تصویر: محمد عنایی، فنی: ابولفضل یادگاری، مجری آقایان: حمید اقبال، صدابردار: مجتبی حبیب اله، دستیار صدا: فرزاد باهنر، جانشین طراح صحنه و لباس: پگاه نائب، دستیار صحنه: رضا رجبی، جامه دار: دنیا پیروزی، مدیر تدارکات: مسعود احمدوند، خدمات: سید داود موسوی.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی