1397/3/19 |
12:27 |
شناسه خبر: 42661

سینمایی"کلبه هورنر"

شنبه 97/03/26 ساعت: 1:15 بامداد

خلاصه فیلم:

امیلی زنی حدودا 60 ساله  ومرفه است که یک سال است همسر خود را از دست داده و پس از مرگ وی اوضاع مالی او دچار بحران شده.
روزی امیلی در حالی که از همه جا ناامید است، به انباری زیر شیروانی آپارتمان مجللش رفته و شروع به تماشای اطراف می کند که متوجه کلبه ای عجیب در میان جنگل ان دست خیابان می شود و به ناگاه گروهی به صاحب کلبه حمله می کنند.
امیلی فورا با پلیس تماس می گیرد و این آغاز آشنایی او و دونالد هونر است. دونالد تمام کلبه را با لوازم بازیافتی ساخته و سبک زندگی تارک دنیایی دارد.
او و امیلی شروع به معاشرت می کنند تا اینکه امیلی متوجه می شود همسایه ساختمان سازش قصد دارد با حکم  دادگاه دونالد را از خانه اش بیرون کند.
او بر خلاف خواست دونالد برای او وکیل می گیرد و به او کمک می کند ، ثابت کند از 17 پیش در آن محل زندگی می کند. و این موضوع باعث می شود ، دونالد صاحب ان زمین قیمتی شود.
امیلی که دیگر طاقت تظاهر کردن، ندارد، آپارتمان و وسایلش را به حراج می گذارد و تمام بدهی هایش را پرداخت می کند. او از دونالد می خواهد که برای زندگی شان برنامه ای بریزد اما دونالد که حاضر نیست از کلبه اش  دل بکند اجازه می دهد امیلی از شهر برود.
امیلی به منطقه ای خارج از شهر می رود و زندگی آرامی را آغاز می کند، پس از مدتی دونالد که کلبه اش را روی کشتی تفریحی سوار کرده، به سراغ امیلی میرود

 

اطلاعات تکمیلی:

نام لاتین/بین المللی: Hampstead

کارگردان:  Joel Hopkins

بازیگران اصلی: James Norton, Brendan Gleeson, Diane Keaton

ژانر : درام خانوادگی

سال تولید: 2017

مدت: 01:42:00

ارسال نظر
captcha