1397/4/26 |
09:40 |
شناسه خبر: 42758

عموهای فیتیله ای با «دوقلوها» به شبکه دو می آیند

مجموعه «دوقلوها» عنوان یکی از جدیدترین تولیدات گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیماست که آخرین روزهای پیش تولید را پشت سر می گذارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ علی فروتن، محمد مسلمی و حمید گلی که حدود دو دهه است در تلویزیون با عنوان عمو های فیتیله ای شناخته می شوند این بار با مجموعه تلویزیونی «دوقلو ها» به تهیه کنندگی مهدی بصیری و کارگردانی جمشید بیات ترک به تلویزیون می آیند.

فیتیله ای ها قرار است در مجموعه «دو قلو ها» حضوری متفاوت تر از قبل داشته باشند و این بار بر خلاف گذشته در غالب یک مجموعه نمایشی با قصه و شخصیت هایی جدید به شبکه دو می آیند. در کنار آن ها تعدادی از بازیگران سینما و تلویزیون نیز در این مجموعه ایفای نقش می کنند. همچنین قرار است چهره هایی از حوزه های مختلف در این مجموعه به عنوان مهمان حضور داشته باشند.

دیگر عوامل این مجموعه عبارتند از: مشاور تهیه کننده: معصومه فرد شاهین، دستیار یک کارگردان و برنامه ریز: حسین دیردار، مدیر تولید: سید رسول حاتمی، مدیر تصویربرداری: افشین گودرزی، مدیر روابط عمومی: ملیکا راد، طراح گریم: مجید اسکندری، صداگذار: امین شریفی، مدیر صدابرداری: علی ذوالفقاری، تدوین: رضا شهبازی عکاس: پوریا هنرمند.

مجموعه تلویزیونی «دوقلوها» کاریست از گروه کودک و نوجوان که با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که به زودی روانه آنتن شبکه دو سیما می شود.

ارسال نظر
captcha