1397/2/1 |
11:45 |
شناسه خبر: 42771

مشیری در گفت‌وگو با فارس: ایفای نقش صراف ورشکسته در سریال رمضانی شبکه دو

بازیگر سینما و تلویزیون که در سریال ماه رمضان شبکه دو سیما یکی از نقش‌های اصلی را ایفا می کند، درباره ویژگی های این سریال و حضور خود سخن گفت.

«مجید مشیری» بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، درباره حضور در سریال «پدر» اظهار کرد: بهرنگ توفیقی این نقش را برای من درنظر گرفته بود. من هم آمدم و با حامد عنقا تهیه کننده و نویسنده کار گپ زدم و سرانجام قرار شد در این مجموعه حضور داشته باشم.
وی افزود: «پدر» داستان دو خانواده را روایت می کند که با یکدیگر تفاوت فرهنگی دارند و من نقش پدر لیلا را برعهده دارم. او که یک صرافی دارد به نوعی ورشکست و سپس احیا می شود. او آدمی است که زمانی جایگاهی برای خود داشته اما آن را از دست داده و دوباره تلاش می کند به موقعیت سابق خود برگردد.
بازیگر «بچه های نسبتا بد» با اشاره به داستان سریال اظهار کرد: از قبل با قلم عنقا آشنا بودم و آن را دوست داشتم. او در مقام تهیه کنندگی نیز تهیه کننده خوب، باکلاس و باشخصیتی است و این سریال نیز داستان گیرایی دارد. 
مشیری یادآور شد: با بهرنگ توفیقی نیز 20 سالی می شود که همکاری داریم؛ از زمانی که دستیار بود گرفته تا به الان که کارگردانی می کند. او قاب های خوبی می گیرد، بازیگران خود را می شناسد و آدم فهیمی است که قدر لحظات و فرصتی که برایش به وجود آمده می داند. به نظر من بهرنگ آینده بسیار خوبی دارد.

وی با اشاره به اینکه تیم روزی 12 تا 17 ساعت کار می کنند، تصریح کرد: خوشبختانه با وجود تایم بالای کار، عنقا تیم خوبی جمع کرده و مدیریت خوبی دارد. بنابراین استرسی در صحنه نیست، کار انجام می شود اما تنشی که در بعضی گروه ها می بینیم خوشبختانه در این مجموعه وجود ندارد.

بازیگر «میکائیل» با بیان اینکه می کوشد حضور شادابی در کار داشته باشد، ادامه داد: من معتقدم این زمانی را که سر کار با هم می گذرانیم، نباید نق بزنیم بلکه صمیمانه با هم گپ بزنیم و به گروه انرژی بدهیم. آنقدری که ما بازیگران استراحت داریم عوامل فنی، تدارکات کارگردان، دستیارها و... استراحت ندارند و من می توانم در زمان بیکاری ام به نوعی انرژی به گروه بدهم تا سرحالتر شوند.
مشیری همچنین درباره پیش بینی اش نسبت به پخش «پدر» گفت: به نظرم با قلم خوبی که متن «پدر» دارد، در کنار بازیگران خوبی که در مجموعه هستند می‌توان انتظار نتیجه خوبی را داشت. از رهبری عنقا و مدیریت بهرنگ هم نمی شود غافل شد. توفیقی مدیریت و کنترل خوبی روی بازیگران دارد. امیدوارم کار مخاطب داشته باشد و بینندگان از ریتم و قصه خوب کار خوششان بیاید.
سریال «پدر» به تهیه کنندگی و نویسندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی، برای پخش از شبکه دوم سیما در ماه رمضان 97 در حال تولید است.
از بازیگران اصلی این سریال می توان به مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، سینا مهراد، مسعود فروتن، نیما رییسی، مجید مشیری، اکبر رحمتی، الهام طهموری، ساناز طارى، شهاب مهربان، مهتاب شیروانى، پوریا سلطانزاده، سید حسام میثاق با حضور بیژن امکانیان و با معرفی ریحانه پارسا در نقش لیلا اشاره کرد.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی