1397/2/5 |
13:55 |
شناسه خبر: 42773

حضور «مژگان ترانه» در نقش زنی تازه به دوران رسیده

بازیگر سریال رمضانی شبکه دو سیما گفت: مینا فردی تازه به دوران رسیده، مدام در حال مهمانی رفتن، خرید کردن و خوش گذرانی است و اصلا حواسش به زندگی‌اش نیست. تا جایی که ...

 

بازیگر سریال رمضانی شبکه دو سیما گفت: مینا فردی تازه به دوران رسیده، مدام در حال مهمانی رفتن، خرید کردن و خوش گذرانی است و اصلا حواسش به زندگی‌اش نیست. تا جایی که خانواده‌اش از یکدیگر منفک می‌شوند و او مقصر این اتفاق خواهد بود.

«مژگان ترانه» بازیگر سریال «پدر» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس،‌ با اشاره به حضور خود در این سریال گفت: تا به حال در سریال‌های مناسبتی ماه رمضان بازی نکردم بودم و این سریال اولین حضورم در ماه مبارک رمضان است.

وی ادامه داد: این سریال یکی از آثاری است که امسال ماه رمضان بسیاری از خانواده‌ها را با خود همراه خواهد کرد.

این بازیگر درباره همکاری با بهرنگ توفیقی نیز بیان داشت: سالها است که توفیقی را می‌شناسم اما تا به حال پیش نیامده بود که با هم همکاری مشترک داشته باشیم. خداراشکر همه افراد و گروه حرفه‌ای هستند و توفیقی کارگردان کاربلدی است و همیشه رنگ و لعاب و قاب بندی‌های تصاویری که مقابل دوربین می‌برد، شیک و حرفه‌ای است.

بازیگر سریال «کلانتر3» درباره نقشی که در این سریال ایفا می‌کند،‌ گفت: در این سریال نقش مادر لیلا و همسر مجید مشیری را ایفا می‌کنم. اولین بار است که نقش مادر را در سریالی بازی کردم و از این بابت خوشحالم.

وی در همین زمینه افزود: مینا فردی تازه به دوران رسیده، مدام در حال مهمانی رفتن، خرید کردن و خوش گذرانی است و اصلا حواسش به زندگی‌اش نیست. تا جایی که خانواده‌اش از یکدیگر منفک می‌شوند و او مقصر این اتفاق خواهد بود.

بازیگر نقش مینا در سریال رمضانی «پدر» با اشاره به بازیگرهای نقش مقابل خود در این مجموعه تلویزیونی گفت: ریحانه پارسا نقش دختر من را ایفا می‌کند که بازیگر خوبی است و با اینکه اولین کار تصویری‌اش را بازی می‌کند، تمام تلاشش را کرده که در این کار به خوبی ظاهر شود.

به گزارش فارس،‌ سریال «پدر» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا در ماه رمضان از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.


ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی