1397/4/26 |
16:28 |
شناسه خبر: 42778

اکبر رحمتی: سریال پدر اثری ساختار شکنانه با موضوع خانواده است

بازیگر سریال پدر گفت: سریال پدر اثری خانوادگی و ساختار شکنانه است و در آن علاوه بر موضوع عشق ویژگی‌های اخلاقی چون فداکاری، مردانگی، جوانمردی و گذشت تاکید شده که گروه نیز به دنبال تحقق نتیجه‌ای خوب از

بازیگر سریال پدر گفت: سریال پدر اثری خانوادگی و ساختار شکنانه است و در آن علاوه بر موضوع عشق ویژگی‌های اخلاقی چون فداکاری، مردانگی، جوانمردی و گذشت تاکید شده که گروه نیز به دنبال تحقق نتیجه‌ای خوب از ساخت آن بوده است.

اکبر رحمتی بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درباره سریال "پدر" گفت: فیلمبرداری سریال پدر هنوز به پایان نرسیده و تا 10 روز دیگرادامه دارد.

وی در همین راستا افزود: همه عوامل سریال پدر امیدوار هستند که این اثر با استقبال مخاطب روبرو شود، ما تلاش خود را در زمان بازی کرده‌ایم تا اثری خوب که مورد پسند مخاطب باشد تولید شود.

این بازیگر درباره نقشش در سریال "پدر" اظهار کرد: من نقشم در سریال پدر را دوست دارم چون دقیقا متناسب با شخصیت خودم است. من نقش بزرگ خانواده را دارم که در چند نسل حضور داشته‌ام و به اصطلاح در مشکلات شخصیتی تاثیرگذار و آرامش بخش برای سایر اعضای خانواده هستم.

 رحمتی درباره همکاری با بهرنگ توفیقی و حامد عنقا اظهار کرد: پیش از سریال پدر من با توفیقی و عنقا سابقه همکاری داشته‌ام و برای من لذت‌بخش است که با هر دو این دوستان کار می‌کنم، این همکاری ارزشمند است و امیدوارم این همکاری دلچسب در آثار بعدی نیز ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به تعامل خوبی که در میان عوامل سریال پدر وجود دارد افزود: گروه صمیمی و خوبی در سریال پدر جمع شدند تا اثری خوب تولید شود. عواملی که در کنار هم به دور از حاشیه کار کرده و می کنند تا مخاطبان شاهد اثری خوب از تلویزیون باشند.

بازیگر سریال "پدر" درباره فضای پشت صحته سریال پدر توضیح داد: در سریال پدر سه نسل بازیگری حضور دارند. من به عنوان پیشکسوت، مهدی سلطانی و لعیا زنگنه نسل میانسال و سینا مهراد و ریحانه پارسا نسل جوان عرصه بازیگری در این سریال هستیم، نسل جوان بسیار بچه‌های با استعدادی هستند، سینا مهراد و ریحانه پارسا در این سریال بسیار خوب بوده‌اند یعنی می‌توانم بگویم نسل جدید بسیار باهوش هستند، امیدوارم روند خوب بازیگری برایشان ادامه داشته باشد و در عرصه بازیگری موفق باشند.

وی ادامه داد: هیچگونه اختلافی در بین عوامل به ویژه در ارتباط با نسل جوان وجود نداشت و رابطه بسیار خوبی نیز بین ما برقرار بود به ویژه ارتباط من با سینا مهراد که به شدت صیمانه و مانند پدر و پسر بود.

رحمتی ضمن اشاره به پیام سریال "پدر" برای مخاطبان خاطرنشان کرد: سریال پدر اثری خانوادگی و ساختار شکنانه است و در آن علاوه بر موضوع عشق ویژگی‌های اخلاقی چون فداکاری، مردانگی، جوانمردی و گذشت تاکید شده که گروه نیز به دنبال تحقق نتیجه‌ای خوب از ساخت آن بوده است.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی