1397/4/30 |
14:14 |
شناسه خبر: 42784

سری جدید «ورزش از نگاه دو» از شنبه در شبکه دو

شبکه دو سیما از شنبه 30 تیرماه برنامه «ورزش از نگاه دو» را روانه آنتن می کند که با رویکردی متفاوت به مقوله ورزش تهیه شده و از این پس شنبه ها ساعت 23:30 در جدول پخش برنامه های این شبکه قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ «ورزش از نگاه دو» با نگاهی ویژه به ترویج فرهنگ ورزش و توجه به سلامت روحی و جسمی افراد جامعه تهیه شده است. این مجموعه تلویزیونی علاوه بر پرداختن به موضوعات روز ورزشی نگاهی ویژه به زوایای پنهان و مغفول مانده حوزه های مختلف ورزش خواهد داشت.
«ورزش از نگاه دو» برنامه ایست گفت و گو محور و ترکیبی که علاوه بر گفت و گو با کارشناسان و مهمانان ویژه شامل بخش های اطلاع رسانی و خبرخوانی در حوزه های مختلف ورزشی با رویکردی متفاوت است.
همچنین نگاهی به اتفاقات برتر ورزشی در سطح ایران و جهان، بررسی عملکرد فدراسیون های ورزشی، پیگیری و بررسی اخبار، حوادث و حاشیه های ورزشی در حوزه های گوناگون از نگاه رسانه های مختلف، نگاهی به تاریخچه و معرفی ورزش های جدید در ایران و جهان، معرفی قهرمانان و پهلوانان ملی و ورزشی هر کشور، ورزش و اقتصاد، ورزش و خانواده، معرفی فدراسیون ها و باشگاه های ورزشی با ایده های خلاق، ورزش های رزمی، ارتباط دو سویه با مخاطبان برنامه و ... از دیگر بخش های این برنامه است.
گفتنی است «ورزش از نگاه دو» در سری جدید خود با نگاهی متفاوت به مقوله ورزش صرفا به اخبار ورزشی نمی پردازد بلکه با نگاهی همه جانبه و متفاوت؛ اطلاع رسانی شفاف، آموزش، اخلاق ورزشی و فرهنگ سازی را مد نظر دارد.
این برنامه کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه کنندگی علیرضا جلالی و امیر مصدق، اجرای پوریا تابان و کارشناسی محمود عبداللهی که شنبه ها ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.

 

ارسال نظر
captcha