1397/5/2 |
12:26 |
شناسه خبر: 42799

ویژه های شبکه دو به مناسبت ولادت شمس الشموس؛ امام رضا(ع)

شبکه دو سیما به مناسبت میلاد ثامن الائمه امام رضا (ع) با تدارک برنامه هایی ویژه در این مناسبت مبارک همراه مخاطبان خود خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ برنامه «کوی محبت» در ارتباطی مستقیم از مشهد الرضا(ع) روانه آنتن می شود. این برنامه با تهیه کنندگی و اجرای سید مصطفی موسوی کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی که سه شنبه و چهارشنبه (2 و 3 مرداد) ساعت 19:00 پخش خواهد شد.

همچنین سخنرانی حجت الاسلام رنجبر ویژه ولادت هشتمین حجت سرمد چهارشنبه ساعت 9:00 تقدیم بینندگان خواهد شد. مولودی خوانی  با نوای حاج محمود کریمی به تهیه کنندگی سعید پورفرج از دیگر تدارکات ویژه این شبکه است که در فواصل برنامه ها روانه آنتن می شود تا در این مناسبت مبارک دل های عاشقان اهل بیت (ع) حال و هوایی معنوی بیابد.
برنامه «با ما بیا» کاری از گروه کودک و نوجوان نیز چهارشنبه ساعت 15:00  ویژه این میلاد مسعود روانه آنتن می شود.
افزون بر این برنامه «عصر خانواده» کاری از گروه خانواده سه شنبه و چهارشنبه ساعت 18:00 با محتوایی متناسب با این ایام پخش خواهند شد و فصل جدید کام شیرین نیز به تهیه کنندگی مرتضی یعقوبی سه شنبه و چهارشنبه ساعت 23:30 روانه آنتن خواهد شد.

همچنین ویژه برنامه سحرگاهی «دو رکعت» به یمن ولادت امام هشتم از سه شنبه 2 مرداد ماه ساعت 3:30 به صورت زنده از شبکه دو سیما پخش شده شده و تا پایان سال هر بامداد مهمان خانه های مخاطبان خود خواهد بود.

 

ارسال نظر
captcha