1397/5/11 |
08:00 |
شناسه خبر: 42816

تورق خاطرات ناب شهید «رسول (محمدحسن) خلیلی» در برنامه « از آسمان»

برنامه «از آسمان» در برنامه این هفته خود که جمعه ساعت 16:30 روانه آنتن می شود؛ به سراغ شهید مدافع حرم اهل بیت علیهم السلام؛ محمدحسین (رسول) خلیلی رفته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ شهید رسول (محمدحسن) خلیلی معروف به «رسول»، هنوز بیست و هفت سالش تمام نشده بود که در روز ۲۷ آبان سال ۹۲ خبر شهادتش را از جبهه سوریه آوردند. وی متولد ۱۳٦۵ بود و پدر ایشان؛ رمضانعلی خلیلی، خود از جانبازان دوران دفاع مقدس است.

جوانی که  از آرزوهایش گذشت و برای دفاع از باورهایش، رخت رزمندگی پوشید. برنامه «از آسمان» پای صحبت های خانواده و دوستان این شهید گرانقدر نشسته است. مادر شهید که خودش بسیجی قدیمی و پایِ کار انقلاب است از آن روزها می گوید؛ از قد کشیدن رسول و خاطرات نابی که شنیدنشان مملو از حال و هوای شهادت است.  پدر آقا رسول هم حرف های شنیدنی بسیاری دارد؛ هم از پسر و هم از راهی که عزیز دلش رفت.

گفتنی است «از آسمان» کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی که با نگاهی مستند عاشقانه های فرهنگ پایداری، جهاد و شهادت را به تصویر می کشد. این برنامه به کارگردانی و تهیه کنندگی امیر خورشیدی فرد جمعه هر هفته ساعت 16:30 در جدول پخش شبکه دو سیما قرار دارد. «از آسمان» تنها مجموعۀ مستمر حوزۀ ایثار و شهادت سیماست که هجدهمین سال فعالیت خود را سپری می کند.

 

 

گالری
ارسال نظر
captcha