1397/5/7 |
15:00 |
شناسه خبر: 42832

سریال «پدر» موفق در جذب آراء مردمی

مقایسه آمار تعداد شرکت کنندگان در نظرسنجی سریال‌های شبکه دو سیما از سال گذشته تاکنون نشان می‌دهد سریال «پدر» در زمینه جذب مخاطب موفق‌تر از سایر آثار شبکه دو بوده است.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مجموعه «کلاه قرمزی» در سایت شبکه دو با شرکت ۱۰ هزار و ۲۲ نفر با ۹۲ درصد عالی ارزیابی شده است‌.

در نظرسنجی سریال «بچه مهندس» نیز که با پخش رمضانی توانست مخاطبان زیادی را به خود جذب کند، ۸۴۸۱ نفر شرکت کرده اند که ۷۴ درصد آنها رضایت کامل را از این مجموعه داشته‌اند.
آثار دیگری چون «کوبار»، «بخش قلب»، «هست و نیست»، «تعطیلات رویایی» و «سایه بان» نیز تا پایان پخش خود ۲۱۲۲، ۲۵۷۸، ۳۷۲۶، ۴۴۷۲ و ۸۳۱۷ شرکت کننده در نظرسنجی داشته اند.
این در حالی است که سریال «پدر» در حالی که تنها ۹ قسمت از آن روی آنتن رفته با آمار بیش از ۲۴ هزار و ۶۰۰ نفری روبرو هستیم که تاکنون ۸۲ درصدشان سریال را عالی و ۱۰ درصد سریال را خوب ارزیابی کرده‌اند.
این آمار در حالی که با وجود ۲۲ قسمت مانده از پدر هنوز قابل مقایسه دقیق با دیگر سریال‌های پخش شده از شبکه دو سیما نیست، تا همین لحظه عنوان پرمخاطب ترین اثر چند ماه اخیر را از آن سریال تازه حامد عنقا و بهرنگ توفیقی می‌کند.
«پدر» شنبه تا چهارشنبه ها ساعت 21:30 از شبکه دو سیما روی آنتن می رود و روز بعد ساعت 1:30 بامداد، 12 ظهر و 16:15 بعدازظهر بازپخش می‌شود.

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی