1397/5/16 |
17:18 |
شناسه خبر: 42853

پخش ویژه برنامه «رخداد» همزمان با سی و یکمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان

برنامه تلویزیونی «رخداد» به کارگردانی فاطمه یاسینی در روزهای برگزاری سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به روی آنتن شبکه دو سیما می رود.

به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ برنامه تلویزیونی «رخداد» به تهیه کنندگی ساعد ابراهیمی از 9 الی 15 شهریور ماه به طور روزانه به پوشش اخبار و رویدادهای سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان می پردازند.

این برنامه که از شبکه دو سیما پخش می شود، آیین های افتتاحیه، اختتامیه، کارگاه ها و نشست های تخصصی، نمایش فیلم ها و سایر رویدادهای جشنواره را پوشش می دهد. همچنین تهیه گزارش های مردمی از جریان نمایش فیلم ها در اصفهان و 30 استان دیگر و گزارش بازدید از مناطق تاریخی و دیدنی شهر اصفهان به عنوان شهر دوستدار کودک و نوجوان نیز از دیگر بخش های ویژه برنامه «رخداد» است.

فاطمه یاسینی کارگردان و زهرا محمودی اجرای این برنامه را برعهده دارند. علی نصراللهی نیز مدیر تولید این برنامه است و خبرنگاران و گزارشگران نوجوان اصفهانی نیز در بخش گزارش، این برنامه را همراهی می کنند.

برنامه تلویزیونی «رخداد» برای چهارمین دوره متوالی است که به جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان می پردازد.

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد 8 الی 14 شهریور 97 در شهر اصفهان برگزار می شود.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی