1397/5/27 |
13:41 |
شناسه خبر: 42867

ناگفته‌های دبیرکل سابق اکو از تحریم‌های آمریکا در «بدون مرز»

دبیرکل سابق سازمان همکاری‌های اقتصادی؛ اکو در تازه ترین برنامه «بدون مرز» که شنبه 27 مرداد ساعت 19:30 روانه آنتن می شود به تقویت همکاری های اقتصادی کشورهای عضو اکو و تاثیر آن در کم رنگ کردن...

دبیرکل سابق سازمان همکاری‌های اقتصادی؛ اکو در تازه ترین برنامه «بدون مرز» که شنبه 27 مرداد ساعت 19:30 روانه آنتن می شود به تقویت همکاری های اقتصادی کشورهای عضو اکو و تاثیر آن در کم رنگ کردن اثرات تحریم های اقتصادی آمریکا می پردازد.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ برنامه «بدون مرز» میزبان خلیل ابراهیم اکچا؛ دبیر کل سابق سازمان همکاری های اقتصادی اکو است. او در این برنامه به سوالات مختلفی پیرامون عملکرد مدیریتی خود در این سازمان، برنامه‌های پیش‌رو و تاثیر تحریم‌های ایران و ترکیه بر فعالیت‌های این سازمان بین‌المللی پاسخ می دهد.

دبیر کل سابق اکو در مورد تحریم‌های آمریکا علیه کشورهای منطقه از جمله ایران، ترکیه و پاکستان می گوید: این تحریم‌ها بر فعالیت‌های بانکی و انتقال پول در اکو تاثیر نامطلوب گذاشته است و ادامه آن بر روابط میان کشورهای عضو نیز تاثیر خواهد داشت. کشورهای عضو اکو باید با تقویت همکاری‌های اقتصادی خود زمینه تاثیرات این تحریم‌ها را کم رنگ کنند.

گفتنی است که بعد از کناره‌گیری خلیل ابراهیم اکچا، دکتر هادی سلیمان‌پور از دیپلمات‌های با سابقه وزارت امور خارجه و نماینده ایران در سازمان اکو به عنوان دبیر کل این سازمان بین‌المللی انتخاب شد.

«بدون مرز» یک برنامه گفت‌وگو محور است که هر هفته با اجرای مرتضی غرقی میزبان سیاست‌مداران شناخته شده دنیا می‌شود. این برنامه آیینه‌ای برای انعکاس دیدگاه‌ شخصیت‌های مهم و تاثیرگذار بر ایران، منطقه و جهان است.

«بدون مرز» کاریست از گروه سیاسی شبکه دو به تهیه کنندگی مرتضی غرقی که شنبه‌ها ساعت 19:30  از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

ارسال نظر
captcha