1397/5/6 |
13:01 |
شناسه خبر: 42883

اتمام حجت «بدون مرز» یمن با عربستان در تلویزیون ایران

ابراهیم الدیلمی در گفتگو با برنامه «بدون مرز» از نقشه نظامی یمن علیه امارات و عربستان سخن گفت. او تاکید کرد که موشک‌های یمن تشنه چاه‌های نفت و تاسیسات نظامی متجاوزان هستند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، جدیدترین برنامه تلویزیونی «بدون مرز» امشب ساعت 20 با اجرای مرتضی غرقی از شبکه 2 سیما پخش می‌شود. ابراهیم الدیلمی، عضو شورای سیاست‌گذاری انصار‌الله یمن مهمان این قسمت از برنامه است. او به سوالات مختلفی پیرامون جنگ در یمن، اوضاع سخت معیشتی مردم، اقدامات سازمان‌های بین‌المللی حقوق بشر و تصمیم مهم دولتمردان یمنی پاسخ داده است.

عضو انصارالله یمن در گفت‌وگو با «بدون مرز»، عربستان و امارات را تهدید به عملیات تلافی‌جویانه کرد و گفت: معادلات جنگ یمن تغییر کرده  و موشک‌های انصارالله، ریاض و جده را هدف قرار می‌دهد. هم‌چنین چاه‌های نفت و تاسیسات   نفتی در دو کشور امارات و عربستان مورد هدف قرار خواهند گرفت و شرکت‌های خارجی مستقر در عربستان نیز از اقدامات تلافی‌جویانه انصارالله در امان نخواهند بود.

وی اوضاع انسانی در یمن را بسیار اسف‌بار خواند و گفت: یک فاجعه انسانی در یمن در جریان است و سازمان ملل به‌جای حمایت از مردم یمن، با متجاوزان همراهی می‌کند و تلاش می‌کند تا بر جنایت‌های آن‌ها سرپوش بگذارد.

«بدون مرز» یک برنامه گفت‌وگو محور است که هر هفته با اجرای مرتضی غرقی میزبان سیاست‌مداران شناخته شده دنیا می‌شود. این برنامه آیینه‌ای برای انعکاس دیدگاه‌ شخصیت‌های مهم و تاثیرگذار بر ایران، منطقه و جهان است.

«بدون مرز» شنبه‌ها ساعت 20:00 از شبکه 2 سیما پخش می‌شود. این برنامه همچنین شنبه‌ها ساعت 23:35 و سه‌شنبه‌ها ساعت 14:05 از شبکه خبر بازپخش می‌شود.

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی