1397/5/30 |
23:27 |
شناسه خبر: 42891

ویژه برنامه های شبکه دو به مناسبت عید سعید قربان

شبکه دو سیما به مناسبت عید سعید قربان ویژه برنامه های مختلفی را برای بینندگان این شبکه تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ برنامه «کوی محبت» به مناسبت عید قربان ویژه برنامه ای را تهیه کرده که ساعت 11:00 روز چهارشنبه پخش می شود. این برنامه معارفی کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه کنندگی و اجرای سید مصطفی موسوی که با حضور کارشناسان و اساتید دانشگاه در مناسبت های مذهبی از شبکه دو سیما تقدیم مخاطبان می شود.

قسمت جدید مجموعه «کلاه قرمزی97» کاری از گروه کودک و نوجوان از دیگر تدارکات این شبکه است که چهارشنبه 31 مرداد ساعت 12:00 پخش می شود و تکرار آن نیز ساعت 23:00 همان روز خواهد بود. همچنین روز جمعه ساعت 21:00 نیز قسمت دیگری از این مجموعه روانه آنتن می شود.

همچنین اولین قسمت از فصل سوم مجموعه "محله گل و بلبل" از چهارشنبه ۳۱ مرداد همزمان با عید سعید قربان مهمان خانه های مخاطبان خود می شود. این مجموعه به تهیه کنندگی مسلم آقاجانزاده، کارگردانی احمد درویش علیپور و با اجرای خاطره انگیز داریوش فرضیایی در نقش عمو پورنگ هر روز ساعت ۱۹:۰۰ از شبکه دو پخش می شود.

برنامه «کام شیرین» کاری از گروه خانواده و به تهیه کنندگی مرتضی یعقوبی به مناسبت عید قربان سه شنبه ساعت 23:30 ویژه برنامه خود را تقدیم مخاطبان می کند. بازپخش این برنامه ساعت 13:30 روز چهارشنبه خواهد بود.

فیلم های سینمایی «ملاقات»، «لبخند تیم تالر» و «به سوی مقصد» چهارشنبه به ترتیب در ساعت های 8:30، 17:00 و پنجشنبه 30 دقیقه بامداد روانه آنتن می شود.

ارسال نظر
captcha
نظرسنجی