1397/6/3 |
14:22 |
شناسه خبر: 42895

بازدید جمعی از مدیران شبکه دو و وزارت بهداشت از پشت صحنه مجموعه «دوقلوها»

گروه برنامه ساز مجموعه «دوقلوها» در آغازین روزهای تولید این برنامه میزبان جمعی از مدیران شبکه دو سیما و مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ محمدرضا جعفری جلوه؛ مدیر شبکه دو و سید محمد هادی ایازی؛ معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه هیات همراه از پشت صحنه و مراحل تولید و فیلمبرداری مجموعه «دوقلوها» با حضور عموهای فیتیله ای بازدید کردند.

محمدرضا جعفری جلوه؛ مدیر شبکه دو ضمن تجلیل از همکاری وزارت بهداشت در تولید مجموعه « دو قلوها» اظهار داشت: «در چند سال اخیر برخی کارهای محبوب استودیویی که به مجموعه های «استیج» مشهور هستند به سمت کارهای نمایشی موفق عطف پیدا کرده اند و این در پاسخ به خواست مخاطب صورت گرفته است چرا که به مرور زمان ذائقه زیبایی شناسی مردم در حال تغییر است. در شبکه دو «محله گل و بلبل» نخستین برنامه ای  بود که از یک مجموعه استیج به ساحت یک کار نمایشی طنزِ پربازیگر، پردامنه و جذاب وارد شد. «دوقلوها» دومین تجربه در همان امتداد است که الحمدا... با کیفیت و برنامه ریزی مناسب پیش رفته و نوید استقبال گسترده مخاطبان را می دهد. همان طور که در مجموعه محله گل و بلبل این اتفاق افتاد و جهش آمار مخاطبان گویای این مهم بود.»

وی در ادامه افزود: «بعد از تجارب ارزنده عموهای فیتیلیه ای در برنامه های پیشین، ورود ایشان به یک پروژه نمایشیِ جذاب کمدی با گروهی از بازیگران با تجربه و یک گروه برنامه ساز دقیق، مژده ورود یک مجموعه موفق دیگر به جدول پخش برنامه های شبکه دو را می دهد که انشاا... مخاطبان نیز با لذت آن را دنبال کنند. شایان توجه اینکه چنین برنامه هایی مخاطب جمعی دارند و کودک در کنار خانواده گروهِ مخاطب هدف پنداشته شده؛ از این رو و با توجه به مضمون و خوش پیام بودن این مجموعه می توان گفت اثرگذاری در طیف وسیعی از مخاطبان اتفاق خواهد افتاد.»

سید محمد هادی ایازی؛ معاون اجتماعی وزارت بهداشت نیز بیان داشت: « اگر وزارت بهداشت به عرصه برنامه سازی ورود پیدا می کند به این دلیل است که صدا و سیما می تواند نقش یک دانشگاه را برای عموم مردم و  در تمامی رده های سنی ایفا کند. از این رو با ساخت برنامه های مناسب در صدد ترویج و فرهنگ سازی در حوزه سلامت و بالا بردن سطح سواد سلامت افراد جامعه هستیم. وقتی از سواد سلامت مردم صحبت می کنیم به این مفهوم است که کاری کنیم تا عموم مردم زندگی بهتری داشته باشند. در این میان چه گروهی مهم تر از کودکان و نوجوانان می تواند باشد که بدون تردید نسل آینده ما هستند و بر والدین خود نیز اثرگذارند. به اعتقاد من برنامه هایی از جنس برنامه های طنز نمایشی این شبکه که با مخاطب ارتباط بسیار خوبی برقرار می کند نه تنها بر رده سنی کودک و نوجوان بلکه بر بزرگسالان و جمع خانواده نیز موثر خواهد بود. لذا از این جهت به شما تبریک می گوییم که این مجموعه جذاب را شروع کرده اید و ما نیز این توفیق را داریم که با صدا و سیما بویژه شما و شبکه های مختلف برنامه های متعددی را در دست تولید داشته باشیم. ضمن اینکه تجربه نشان می دهد که این سه بزرگوار در نقش عموهای فیتیلیه ارتباط مناسبی با مخاطبان برقرار کرده اند؛ بنابراین می توان موضوعات مختلف حوزه سلامت را از این طریق هر چه بیشتر ترویج کرد. انشاا... این همکاری سرآغاز اتفاقاتی جدی تر در این عرصه باشد.»

گفتنی است مجموعه «دوقلوها» به تهیه کنندگی مهدی بصیری و کارگردانی جمشید بیات ترک در قالب یک مجموعه نمایشی کمدی و با قصه و شخصیت هایی جدید بعد از ایام محرم و صفر از شبکه دو به نمایش درمی آید. در این مجموعه در کنار عموهای فیتیله ای گروهی از بازیگران سینما و تلویزیون به ایفای نقش می پردازند.

مجموعه تلویزیونی «دوقلوها» کاریست از گروه کودک و نوجوان شبکه دو که با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شبکه دو در حال تولید است.

 

 

 

 

 

گالری
ارسال نظر
captcha