1397/6/3 |
14:33 |
شناسه خبر: 42896

عدنان منصور مهمان «بدون مرز» می‌شود

«عدنان منصور»؛ وزیر خارجه سابق لبنان شنبه 3 شهریور ماه مهمان برنامه «بدون مرز» می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ برنامه تلویزیونی «بدون مرز» در جدیدترین قسمت خود که امشب ساعت 18:30 روانه آنتن می شود میزبان عدنان منصور وزیر خارجه سابق لبنان خواهد بود. در این برنامه موضوعات مختلفی همچون برگزاری انتخابات پارلمانی در لبنان و پیروزی حزب ا...، استعفای سال گذشته سعد حریری در عربستان و نقش ایران در مبارزه با تروریسم در منطقه مورد بحث و گفت و گو قرار می گیرد.

عدنان منصور ضمن افشای پشت پرده استعفای سعد حریری نخست‌وزیر لبنان می گوید: «زمانی که سعد حریری به لبنان بازگشت، در قالب شخصیتی متفاوت از آنچه در عربستان بود، ظاهر شد و مشخص بود او تحت فشار سیاسی این بیانیه را صادر کرده است.»

وی همچنین پیرامون انتخابات پارلمانی در لبنان و پیروزی حزب‌ا... به این نکته اشاره می کند که حزب‌ا... همواره نقشی مثبت در لبنان داشته و پیروزی اخیر آنان در انتخابات پارلمانی لبنان هم یک موفقیت ملی برای مردم لبنان محسوب می‌شود .

وزیر خارجه سابق لبنان با اشاره به نقش مثبت و سازنده ایران در منطقه و لبنان تاکید می کند: «واقعیت این است که ادعای دخالت ایران در امور داخلی لبنان، ادعایی کذب و بی‌اساس است بلکه کشورهای بیگانه دیگری هستند که در امور لبنان و منطقه مداخله می‌کنند. کمک ایران به عراق و سوریه، به دعوت دولت‌های قانونی آن‌ها بوده است. تهران بر خلاف دشمنانش در پی آن است تا خطر تروریسم را از منطقه و خود دور کند در حالی که مخالفان ایران در منطقه از تروریست‌ها حمایت می‌کنند.»

«بدون مرز» یک برنامه گفت‌وگو محور است که هر هفته با اجرای مرتضی غرقی میزبان سیاست‌مداران شناخته شده دنیا می‌شود. این برنامه آیینه‌ای برای انعکاس دیدگاه‌ شخصیت‌های مهم و تاثیرگذار بر ایران، منطقه و جهان است.

«بدون مرز» کاریست از گروه سیاسی شبکه دو به تهیه کنندگی مرتضی غرقی که شنبه‌ها ساعت 18:30  از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

ارسال نظر
captcha