1397/6/31 |
16:00 |
شناسه خبر: 42936

ویژه برنامه های شبکه دو سیما به مناسبت هفته دفاع مقدس

شبکه دو سیما همزمان با هفته دفاع مقدس ویژه برنامه های مختلفی را برای بینندگان این شبکه تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ در جشنواره فیلم های سینمایی دفاع مقدسِ شبکه دو آثار سینمایی مختلفی از جمله «بهشت منتظر می ماند»، «مسافر ارغوان»، «فرمانده»، «مهر بی پایان»، «تپش قلب»، «تا آمدن احمد»، «همه برای یکی» و ... به ترتیب از شنبه تا جمعه ساعت 23:30 به نمایش در می آید.

برنامه «از آسمان» دیگر برنامه در نظر گرفته شده برای این ایام است که با رویکرد روایت زیارت جانبازان و حماسه آفرینان دفاع مقدس از کربلای معلی به صورت ویژه ای پخش می شود. این برنامه کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه کنندگی امیر خورشیدی فرد که سه شنبه و چهارشنبه ساعت 19:00، پنجشنبه ساعت 18:30  و جمعه ساعت 17:30 روانه آنتن خواهد شد.

همچنین برنامه «نشان ارادت» کاری از گروه خانواده به تهیه کنندگی پویان هدایتی در گفت و گو با سرداران پایداری و ایثار، هنرمندان، ورزشکاران و بازیگران سینما، تئاتر و تلویزیون علاوه بر پرداختن به واقعه عاشورا و عرض ارادت ایشان به سید و سالار شهیدان در این ایام به حماسه آفرینان هشت سال دفاع مقدس نیز می پردازد. این برنامه از شنبه تا سه شنبه ساعت 21:00 روانه آنتن می شود.

گفتنی است تمامی برنامه های جاری شبکه از جمله عصر خانواده، زنده باد زندگی، از فراز الوند، نمادو و ... متناسب با هفته دفاع مقدس تولید و پخش خواهند شد.

 

 

ارسال نظر
captcha