1397/7/9 |
12:10 |
شناسه خبر: 42952

سینمایی"کابوس"

پنجشنبه 1397/07/20ساعت 23:30

خلاصه فیلم:

حمید پسر جوانیست که در شرکت واردات داروی عمویش منصور کار می کند. مونا دختری که در آن شرکت به کار طراحی بسته بندی ها مشغول است، با حمید در چند پروژه همکاری می کند و کم کم علاقه ای بین آنها شکل گرفته و در نهایت با یکدیگر ازدواج می کنند. در این میان شبی که مونا در خانه دوستش ثریا به سر می برد، پس از خوردن قرص آرامبخش به کما می رود. پزشکان از او قطع امید کرده اند و احتمال مرگ مغزی را می دهند. از سوی دیگر در لپ تاب مونا متنی نوشته شده مبنی بر اینکه او از زندگی خسته شده و گویی دست به خودکشی زده است.
حمید که درک این موضوع برایش سخت است، با گرفتن لپ تاب مونا از ثریا به کند و کاو در آن می پردازد. در نهایت مشخص می شود مونا که علاقه بسیار زیادی به خبرنگاری داشته است، از این موضوع باخبر شده که عموی حمید یعنی منصور، یک محموله از داروهای تاریخ گذشته و فاسد را وارد کرده که به واسطه آن افراد زیادی جانشان را از دست داده اند. منصور که متوجه شده مونا می خواهد او را لو بدهد، از طریق ثریا قرص های سمی به او می خوراند تا مانع افشاگری هایش بشود.
از سوی دیگر منصور که می خواهد به هر قیمت که شده کارهایش مخفی بماند، ثریا را نیز به قتل می رساند، اما در پایان زمانی که به بیمارستان رفته تا با قطع کردن اکسیژن مونا او را نیز به قتل برساند، توسط یک کارآگاه پلیس که پیگیر اوست کشته می شود.

 

اطلاعات تکمیلی:

کارگردان: رضا بهشتی

تهیه کننده: پریسا عشقی

بازیگران اصلی: شهاب حسینی، فقیهه سلطانی، سپیده خداوردی، محمد صادقی

سال تولید: 1384

کشور سازنده: ایران

مدت (دقیقه): 90:00

 

ارسال نظر
captcha