1397/7/9 |
12:49 |
شناسه خبر: 42953

سینمایی "هکر"

جمعه 1397/07/13 ساعت 8:30

خلاصه فیلم:

مسابقة برنامه نویسی بین گروه دختران و پسران دانشگاه برگزار می شود. مسعود باهوش ترین دانشجو بین پسران و شیرین از باهوش ترین دانشجویان بین دختران است. در لحظات آخر مسابقه، مسعود به دلیل علاقه به شیرین، برنامه¬اش را با یک کد دچار مشکل می کند و در نهایت شیرین در این مسابقه برنده می شود. شیرین متوجه این مسئله می شود و همین امر موجب آشنایی و رابطه بیشتر آنان می شود.
پدر شیرین به دلیل نداشتن شغل و درآمد مناسب مسعود، با ازدواج آنان مخالف است ولی شیرین باز هم پافشاری می کند. یک مرد و زن که مسئول باند خلاف هستند سراغ دانشجویان می روند تا از بین آنان یک هکر انتخاب کنند. همة دانشجویان شیرین و مسعود را به آنها معرفی می کنند که از باهوش ترین دانشجویان هستند. شیرین به دلیل زن بودن و احساساتی بودن از نظر آنها مردود است. سراغ مسعود می روند و مبلغ هنگفتی را به او در مقابل این کار خلاف پیشنهاد می دهند ولی مسعود قبول
 نمی کند. شیرین از این تصمیم مسعود بسیار ناراحت می شود و مدتی از هم دوری می کنند.
مسعود توسط یکی از اقوام در قسمت رایانه نیروی انتظامی استخدام می شود و فکر می کند این می تواند خبر خوبی برای شیرین و پدر شیرین باشد ولی با استقبال آنها روبرو نمی شود. با این حال به کارش ادامه می دهد.
مسئول باند با از دست دادن مسعود سراغ شیرین می رود و به هر نحوی شده شیرین را اغفال می کند و او به کار هک می پردازد. بعد از مدتی که مبالغ هنگفتی از بانک ها برداشته می شود گزارش به نیروی انتظامی می رسد و مسعود مسئول پیگیری این پرونده می شود.  بعد از تلاش های بسیار مسعود کد هکر و محل او را پیدا کرده و متوجه می شود هکر تحت تعقیب همان شیرین است. در واقع باندی که او را برای هک استخدام کرده بوده اند، یک باند بزرگ قاچاق عتیقه و موادمخدر هستند که برای رد گم کنی این کار را شروع کرده اند. در نهایت همگی افراد این باند توسط نیروی انتظامی دستگیر می شوند.
 

 

اطلاعات تکمیلی:

کارگردان: حسین تبریزی

تهیه کننده: میترا تمجیدی

بازیگران اصلی: شبنم قلی خانی- رامتین خداپناهی- حسن اسدی

سال تولید: 1387

کشور سازنده: شبکه دو

مدت (دقیقه): 83:00

ارسال نظر
captcha