1397/7/16 |
16:11 |
شناسه خبر: 42962

ویژه برنامه «عصر خانواده» به مناسبت روز جهانی کودک

ویژه برنامه روز جهانی کودک با شعار "بازی، شادی، صلح" امروز دوشنبه 16 مهر مصادف با روز جهانی کودک از برنامه «عصر خانواده» روانه آنتن می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ در این برنامه که با حضور کودکان و خانواده های آنها پخش می شود با دعوت از کارشناسانی در حوزه بازی های بومی و محلی و همچنین بازی های جدید به مبحث بازی و نقش آن در رشد و سلامت کودک پرداخته می شود. همچنین با حضور کارشناسان قصه به جایگاه قصه و داستان گویی در فرهنگ ایرانی پرداخته شده و به مفاهیمی که از طریق قصه به کودکان نسل های مختلف منتقل شده است، اشاره می شود.

در بخش دیگری از برنامه با حضور کودکانی از شهرها و قومیت های مختلف و ساخت تعداد زیادی اوریگامی درنا به عنوان نماد صلح و اهدای آن به همه کودکان ایران و جهان به وحدت ملی و نیاز کودکان به جهانی عاری از جنگ اشاره می شود.

در ویژه برنامه روز جهانی کودک تلاش شده است که به خانواده ها یادآوری شود بازی، نشاط و صلح حق همه کودکان است و در ایفای این حقوق خانواده ها نقش اساسی دارند.

«عصر خانواده» کاریست از گروه خانواده به تهیه کنندگی علی اکبر کریمی و اجرای شیرین صمدی که با موضوعات و بخش های متنوعی به صورت ثابت از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸ در جدول پخش برنامه های شبکه دو قرار دارد.

ارسال نظر
captcha