1397/8/30 |
19:14 |
شناسه خبر: 42995

عیدانه های شبکه دو به مناسبت میلاد پیامبر و امام صادق علیهما السّلام

شبکه دو سیما به مناسبت میلاد فرخنده نبی اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و روز اخلاق و مهرورزی برنامه های ویژه ای را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ به مناسبت میلاد پر خیر و برکت آخرین سفیر الهى حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) علاوه بر ویژه برنامه های این مناسبت فرخنده قسمتی جدید از مجموعه «کلاه قرمزی۹۷» روانه آنتن خواهد شد. این قسمت جدید از مجموعه «کلاه قرمزی» در شب میلاد مصادف با شنبه 3 آذر ساعت 21:15 در جدول پخش برنامه های شبکه دو قرار دارد و بازپخش آن یکشنبه ساعت 15:00 و 23:00 خواهد بود. 
همچنین عیدانه شبکه دو به مناسبت میلاد نبی اکرم (ص) و امام صادق (ع) ویژه برنامه ایست که یکشنبه 4 آذر به صورت زنده از ساعت 10:30 با حضور مهمانان مختلف و بخش های متنوعی تقدیم مخاطبان می شود.
برنامه «ورزش از نگاه دو» کاریست از گروه اجتماعی که شنبه ساعت 23:30 با حضور ورزشکاران، چهره های فرهنگی، هنری و عوامل سریال «بازی نقاب ها» به صورت یک ویژه برنامه مفرح از این شبکه روانه آنتن خواهد شد.
برنامه «عصر خانواده» کاری از گروه خانواده و به تهیه کنندگی علی اکبر کریمی نیز که به مناسبت هفته وحدت از شهرهای مختلف روانه آنتن می شود؛ به مناسبت 17 ربیع الاول با حال و هوای جشن ولادت روانه آنتن خواهد شد.
افزون بر این برنامه های «خوش و بش»، «کام شیرین»، «نمادو» و ... نیز متناسب با حال و هوای این مناسبت مبارک و ویژه روانه آنتن خواهد شد.
ارسال نظر
captcha