1397/9/24 |
19:07 |
شناسه خبر: 43015

کشف واقعیت‌های انقلاب توسط یک نوجوان

برنامه «چهل برگ» که به مناسبت چهل سالگی انقلاب تولید و پخش می‌شود، روایت نوجوانی است که برای چرایی انقلاب و کشف واقعیت‌های آن به دنبال پرسش‌های خود است.

اسماعیل حسینی ـ تهیه‌کننده این برنامه ـ درباره جزییات این مستند داستانی توضیح داد: «چهل برگ» مستندی داستانی است و روایت نوجوانی است که برای چرایی انقلاب و کشف واقعیت‌های آن به دنبال پرسش‌های خود است؛ چراکه درکی از انقلاب ندارد و در جریان آن نبوده است.

او توضیح داد: بخشی از این مستند به این مساله برمی‌گردد که نوجوان برای کشف واقعیت‌های انقلاب اسلامی، از پدر و خانواده‌اش پرس‌وجو می‌کند اما پاسخ قانع‌کننده‌ای دریافت نمی‌کند و ماجرا از همین جا آغاز می‌شود که کاراکتر اصلی این مستند راهی شهرهای مختلف ایران می‌شود و به دستاوردهای انقلاب اسلامی می‌رسد.

این تهیه‌کننده یادآور شد که مستند «چهل برگ» قرار است پیشرفت‌های انقلاب را شناسایی کند.

حسینی درباره بازیگران این مجموعه گفت: مهدی امینی‌خواه در نقش پدر، علی اصغر عبدالهی در نقش شخصیت اصلی قصه و همچنین مانی رحمانی از جمله بازیگران این مجموعه هستند که ایفای نقش می‌پردازد.

به گزارش ایسنا، مجموعه «چهل برگ» کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیماست که در ۵۰ قسمت روزهای پنج‌شنبه به روی آنتن می‌رود. این مجموعه دستاوردهای پس از انقلاب را به روایت یک نوجوان بازگو می‌کند.

https://www.isna.ir/news/97092411922

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی