1397/9/28 |
20:48 |
شناسه خبر: 43022

سینمایی"خواهران غریب"

جمعه 1397/09/30 ساعت 01:30

خلاصه فیلم:

نرگس و نسرین دو دختر دبستانی هستند که در جشن مدرسه‌ها یکدیگر را می‌بینند و پی می‌برند که خواهران دوقلوی یکدیگرند. پدر آهنگساز آنها در گذشته از مادرشان که خیاطی می‌کند جدا شده است، اما این ماجرا را هرگز به آنها‌ نگفته بودند. یکی از آنان نزد مادرشان و دیگری نزد پدرشان زندگی می‌کرد. آنان تصمیم می‌گیرند تا جایشان را عوض کنند، و به دلیل شباهت بسیار این دو خواهر دوقلو پدر و مادر متوجه موضوع نمی‌شوند. این جابجائی باعث وقوع ماجراهائی می شود.
از یک سو پدر قرار‌است با همکار و نامزدش، ثریا ازدواج کند، و ثریا قرار است به سالها گمنامی پدر در عرصه خوانندگی و آهنگ سازی خاتمه بدهد، دختر‌ها تصمیم می‌گیرند مانع ازدواج پدر و ثریا شوند. نرگس و نسرین تلاش می کنند بعد از مدتها پدر و مادرشان را دوباره باهم روبرو کنند و به نحوی مقدمات ازدواج مجدد آنها با یکدیگر را فراهم نمایند، به همین دلیل وانمود می‌کنند که گم شده اند، تا پدر و مادر به جستجوی آنها بپردازند و برای یافتن آنها‌ با یکدیگر همراه شوند.
پدر و مادر برخلاف میل باطنی و به اجبار، با هم به دنبال فرزندانشان می گردند. بچه‌ها که در خانه مادربزرگ پنهان شده‌اند با همکاری او موفق به انجام این کار می‌شوند.
در این بین ثریا بی توجهی های پدر دخترها را نسبت به خود  می بینید و...

 

اطلاعات تکمیلی:

کارگردان: کیومرث پور احمد

تهیه کننده: کیومرث پور احمد

بازیگران اصلی: افسانه بایگان، خسرو شکیبائی، لادن طباطبائی، پروین دخت یزدانیان

سال تولید: 1374

کشور سازنده: ایران

مدت (دقیقه): 92:00

ارسال نظر
captcha