1397/10/8 |
17:50 |
شناسه خبر: 43026

ویژه برنامه های شبکه دو سیما به مناسبت حماسه 9 دی

شبکه دو سیما به مناسبت حماسه ۹ دی ویژه برنامه های متعددی از جمله مستند «اسب تروا»، « ارتباط زنده با جشنواره مردمی عمار»، «پخش مستندهای جشنواره مردمی عمار»، «نمادو» و ... را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو سیما؛ مستند «اسب تروا» کاری از گروه سیاسی شبکه دو سیماست که به مناسبت حماسه یوم ا... 9 دی روانه آنتن می شود. این مستند روایی به تهیه کنندگی و کارگردانی محسن اولیایی علاوه بر پرداختن به ابعاد حادثه 9 دی سال 88 به نقش نهادهای براندازِ فعال در خارج از کشور می پردازد. «اسب تروا» یکشنبه 9 دی ساعت 19:40 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

همچنین دوشنبه و چهارشنبه 10 و 12 دی ماه حال و هوا و حواشی نهمین جشنواره مردمی عمار در ارتباطی زنده تقدیم مخاطبان می شود و شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت 13:00 نیز پخش مستندهایی در موضوعات سبک زندگی، اقتصاد مقاومتی، استکبارستیزی، مدافعان حرم، جنگ نرم و ملت قهرمان از این جشنواره به مناسبت یوم ا... 9 دی در نظر گرفته است.

«نمادو» که دوربین شبکه دو در سراسر کشور است به پخش گزارش هایی ویژه و مرتبط با این روز خواهد پرداخت.

برنامه "زنده باد زندگی" کاری از گروه دانش و اقتصاد به تهیه کنندگی محمد جعفر خسروی یکشنبه و دوشنبه 9 و 10 دی، ساعت ۱۰:۳۰ "، با دعوت از کارشناسان و مهمانان فرهنگی و انقلابی به موضوع روز بصیرت و میثاق با ولایت می پردازد.

برنامه "عصر خانواده" کاری از گروه خانواده به تهیه کنندگی علی اکبر کریمی نیز با پرداختن به موضوع حماسه ۹ دی و اشاره به بصیرت و آگاهی مردم به صورت زنده شنبه و یکشنبه 8 و ۹ دی ساعت ۱۸ با مخاطبان همراه می شود.
 

ارسال نظر
captcha
نظرسنجی