1397/11/2 |
16:52 |
شناسه خبر: 43038

«شب‌گشت» میزبان علی مشهدی می‌شود

محمد سلوکی در برنامه امشب دوم بهمن ماه «شب‌گشت» میزبان علیرضا مسعودی (علی مشهدی)، نویسنده، بازیگر، کارگردان و استندآپ کمدین است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ مسعودی که فعالیت رسمی خود در عرصه نویسندگی را با نوشتن متن‌های چند آیتم از برنامه ساعت خوش در سال ۷۴ آغاز کرد و با حضور در برنامه «خندوانه» به‌‌عنوان استندآپ کمدین به شهرت رسید امشب با حضور در «شب‌گشت» گفت‌وگویی جذاب با سلوکی خواهد داشت.
پخش موسیقی زنده، آیتم‌های نمایشی و گزارش‌های متفاوت مردمی و... از جمله بخش‌های «شب‌گشت» است که تلاش می‌کند به‌واسطه آنها فضای شبانه شاد و درخوری را برای مخاطب فراهم کند. این برنامه با بررسی اخبار هر روزه جامعه با رویکردی متفاوت، موضوع آینده و چالش‌های پیش‌روی ایران و چشم‌انداز آن را محور اصلی خود قرار داده است.
محمد سلوکی در هر برنامه میزبان شخصیت‌های هنری، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خواهد بود و از طریق گپ وگفتی که با مهمانان خود دارد چالش جدیدی را به مخاطبان ارائه خواهد کرد.
«شب‌گشت» کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیماست که به تهیه‌کنندگی حمید مراوندی، کارگردانی محمدرضا رضاییان و اجرای محمد سلوکی هر شب از یکشنبه تا پنجشنبه ساعت 23:30 به مدت 60 دقیقه و به صورت زنده روی آنتن خواهد رفت.

http://iribtv.ir/portal/newsview/22511

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی