1397/11/6 |
18:03 |
شناسه خبر: 43043

جدول پخش شبکه دو سریال های خود را تا رمضان 98 شناخت

پس از اتمام فصل دوم «بچه مهندس»؛ مجموعه «تاریکی شب؛ روشنایی روز» از سه شنبه 23 بهمن، «ساده دلان» ویژه نوروز 98 و مجموعه تلویزیونی «دنیای گمشده» از 17 فروردین ماه در جدول پخش این شبکه قرار خواهند گرفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ «تاریکی شب؛ روشنایی روز» به نویسندگی و کارگردانی حجت قاسم زاده اصل و تهیه کنندگی مجید رضا بالا عنوان مجموعه تلویزیونی است که پس از اتمام فصل دوم «بچه مهندس» از سه شنبه 23 بهمن ماه در 19 قسمت روانه آنتن می شود.

داستان این مجموعه در دو برهه زمانی گذشته و حال اتفاق می‌افتد. این سریال روایت زندگی بهنام طریقت است که جریان روزمره حیاتش از مدار عادی خارج می‌شود. او به همراه همسرش در گذشته دانشجوی پزشکی بوده اند و در کنار آن به فعالیت سیاسی نیز می پرداختند. طریقت که نقش او را فرهاد قائمیان بازی می کند مجبور است پاسخ چرایی مشکلات امروزش را در گذشته پیدا کند. بیش از ۷۰ درصد از قصه در زمان حال روایت می‌شود و ۳۰ درصد از ماجرا در گذشته رخ می‌دهد.

از بازیگران این مجموعه می توان به فرهاد قائمیان، حمیدرضا آذرنگ، روزبه حصاری، فرخ نعمتی، مائده طهماسبی، امیرحسین مدرس، بهاران بنی احمدی ، سید مهرداد ضیایی، بهرام ابراهیمی، مهوش وقاری ، پرویز پورحسینی ، ناصر ممدوح  و با معرفی نیلوفر کوخانی اشاره کرد.

شبکه دو سیما برای نوروز 98 نیز مجموعه ای تلویزیونی با نام اولیه «ساده دلان» به تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی را در نظر گرفته است. این سریال هم اکنون در مرحله تصویربرداریست تا همزمان با آغاز سال نو از شبکه دو سیما روانه آنتن شود.

«دنیای گمشده» عنوان دیگر مجموعه در نظر گرفته شده از سوی شبکه دو سیماست که از 17 فروردین روانه آنتن می شود. این مجموعه 15 قسمتی در ژانر طنز به کارگردانی امین امانی و تهیه کنندگی شاهرخ نوبخت در مرحله پیش تولید قرار دارد.

«دنیای گمشده» داستان زندگی روحانی جوانی است که در یک روستای دور افتاده به همراه مادرش زندگی می‌کند. او یک زندگی ساده روستایی دارد که ناگهان با خبر می‌شود در تهران صاحب یک کارخانه و همچنین دارای دو خواهر و دو برادر ناتنی است که به لحاظ رفتار اجتماعی و خلق و خو با او تفاوت‌های بسیاری دارند... .

بازیگران این مجموعه عبارتند از: ثریا قاسمی، داریوش کاردان، بهنوش بختیاری، امیرحسین صدیق، بهرام ابراهیمی، آرام جعفری، رامین راستاد،  زهرا سعیدی ، نصراله رادش، آرش نوذری، افشین سنگ چاپ، وحید شیخ زاده، بهراد خرازی، سارا احمدیان، محمد شیری، عباس محبوب، احمد رضا اسعدی، فرج گل سفیدی، سیاوش قاسمی، امید علیمردانی، سمیه مهدی پور، آلاله زارع طلب، عباس بابایی، علی قلیچ خانی. با حضور رضا رویگری، نیما شاهرخ شاهی و شراره رخام. با معرفی کیاوش زارع طلب و رضا خیاطی.

ارسال نظر
captcha
نظرسنجی