1398/1/15 |
13:23 |
شناسه خبر: 43143

فصل دوم "روزهای بی‌قراری" جایگزین بر سر دوراهی می شود

فصل دوم مجموعه «روزهای بی‌قراری» به تهیه کنندگی امیرحسین شریفی و کارگردانی کاظم معصومی از یکشنبه 18فروردین ماه در جدول پخش برنامه های شبکه دو قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ این مجموعه ۳۰ قسمتی که از شنبه تا جمعه هر هفته روانه آنتن می شود؛ فصل اول آن پیشتر از شبکه یک سیما پخش شده و بخش عمده‌ای از ماجراهای فصل دوم آن در شهر تبریز و بخش‌هایی در شهر مشهد جریان دارد. در خلاصه داستان فصل دوم سریال آمده است: « سارا که از همسر سابقش جدا شده در پی هویت خود ناچار به سفری طولانی میشود یک فرش نفیس مربوط به دوره مشروطه تنها سندی است که او را به مقصود برساند و ...».

بازیگرانی مانند سارا صوفیانی، مجید واشقانی، فخرالدین صدیق شریف، مهتاج نجومی، کاظم هژیر آزاد، صفا آقاجانی با حضور افسانه بایگان و حمیدرضا آذرنگ و تعدادی از بازیگران برجسته و پیشکسوت تبریز و مشهد در فصل دوم «روزهای بی‌قراری» به ایفای نقش می پردازند. 

سایر عوامل این سریال عبارتند از: نویسنده: شعله شریعتی، مدیران تصویربرداری: غلامرضا آزادی، میلاد پرتویی، مدیر صدابرداری و صدا گذاری: بهمن حیدری، تدوین: پرهام وفایی، آهنگساز: سعید ذهنی، طراح چهره پردازی: محمد قومی، طراح صحنه و لباس: کیوان ذوالفقاری، مدیر تولید: جعفر صمدی، مدیر برنامه ریزی: حمید شوریده.

گفتنی است فصل دوم روزهای بی‌قراری هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو روانه آنتن خواهد شد و بازپخش آن در ساعت های ۱:۳۰، ۱۲:۱۵ و ۱۶:۱۵ روز بعد خواهد بود.

ارسال نظر
captcha