1398/3/8 |
19:38 |
شناسه خبر: 43185

پوشش راهپیمایی روز جهانی قدس از شبکه دو سیما

همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، شبکه دو سیما راهپیمایی مردم مومن و روزه دار را از ایستگاه این شبکه واقع در تقاطع خیابان انقلاب و ابوریحان به صورت مستقیم پخش می کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو سیما؛ پوشش مستقیم حماسه بزرگ راهپیمایی روز جهانی قدس در ساعت ۹:۳۰ صبح روز جمعه ۱۰ خرداد ماه آغاز می شود. مجریان این شبکه در کنار هنرمندان محبوب  نیز در استیج و استودیوی پخش حضور خواهند داشت و به تناوب اجرای بخش های مختلف برنامه را برعهده می گیرند.

از دیگر برنامه های تدارک دیده شده برای آخرین جمعه ماه رمضان  و روز جهانی قدس مستندیست که توسط گروه سیاسی شبکه دو سیما تهیه شده و جمعه ساعت ۱۹:۳۰روانه آنتن می شود.

همچنین علاوه بر ارتباط با مراکز شهرستان ها و پوشش مراسم راهپیمایی؛ نواها و نغمه هایی با مضامین مقاومت امت اسلامی و روز قدس پخش خواهد شد.  میان برنامه، کلیپ و برنامه هایی چون ماه مهربانی به همراه پخش مستندهای ویژه روز قدس نیز برای بینندگان این شبکه تدارک دیده شده است.

از سوی دیگر فیلم‌های سینمایی به مناسبت روز قدس برای مخاطبان این شبکه تدارک دیده شده؛ این فیلم های سینمایی عبارتند از؛ «بچه های محله الرشید » ساعت ۸ صبح روز جمعه و «شکارچی شنبه» ساعت ۱۶:۴۵ که در روز جمعه ۱۰خرداد ماه تقدیم بینندگان می شود.

مضاف بر برنامه های فوق سریال «نوای خوشه‌ها» با موضوع و محوریت مقاومت حزب الله لبنان در برابر  رژیم اشغالگر قدس هر روز ساعت ۱۴ از شبکه دو سیما به روی آنتن می‌رود.

 

ارسال نظر
captcha