1398/4/20 |
13:30 |
شناسه خبر: 43212

آغاز پخش سریال جدید «سلام آقای مدیر» از امشب

«سلام آقای مدیر» عنوان سریال جدید شبکه دو سیماست که از امشب (شنبه 22 تیرماه) روانه آنتن می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ لوکیشن اصلی سریال «سلام آقای مدیر» به‌تهیه‌کنندگی منوچهر شاهسواری و نویسندگی و کارگردانی علیرضا توانا تهران بوده و حدود 120 بازیگر در آن به ایفای نقش می پردازند.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده: «امیرعلی صدرا، که پس از درگذشت مینا (همسرش) در یک سانحه تصادف، دچار افسردگی شدید و تألم روحی فراوان می‌شود با توصیه یکی از آشنایان به صورت موقت به عنوان مدیر مدرسه در مدرسه کوچک و قدیمی مشغول به کار می‌شود که متوجه می‌شود در این مدرسه که به آن لقب تبعیدگاه داده‌اند همه چیز با روال طبیعی سایر مدارس متفاوت است و...».

داریوش فرهنگ، کاظم بلوچی، علی اوسیوند، روزبه حصاری، ایوب آقاخانی، سمند جاهدی، اتابک نادری، ارسلان قاسمی، سوگل طهماسبی، سیما خضرآبادی، مهسا هاشمی، وحید نفر، محسن بهرامی، دانیال نوروش، پوریا ایمانی، پوریا رستمی، محمد مختاری، فریبا جدیکار، نیکی مظفری، سولماز نادری، شیدا یوسفی، بهناز بستان‌دوست و ... از جمله بازیگران این سریال هستند.

بخشی از عوامل این مجموعه عبارتند از: مدیر تصویربرداری: عارف نامور، مدیر صدابرداری: شهرام متولی‌باشی، برنامه ریز: احمد ساکت، طراح گریم: الهام صالحی، طراح صحنه: سیدمحسن آهنگرانی، آهنگساز: مهدی محمود‌خانی، تدوین: پرهام وفایی، مدیر تولید: احمد ساکت.

«سلام آقای مدیر» کاریست از گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما که از شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:30 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود و بازپخش آن روز بعد ساعت 11:30 و 16:30 خواهد بود.

 

ارسال نظر
captcha