1398/5/6 |
23:00 |
شناسه خبر: 43213

«هزار راه نرفته» در پیچ و خم بی وفایی زوجین

برنامه این هفته «هزار راه نرفته» در ادامه سلسله برنامه هایی با موضوع بی وفایی و بدعهدی در زندگی زناشویی در بخش های متعددی روانه آنتن خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ انواع و نمونه هایی از بی وفایی و عوامل ایجاد کننده این معضل خانوادگی در برنامه های هفته گذشته توسط روانشناسان این برنامه بررسی شد و این هفته در برنامه هایی که از شنبه 5 تا سه شنبه 8 مرداد روانه آنتن می شود در بخش های متعددی این مساله پی گرفته خواهد شد.
علاوه بر حضور زوجی که به دلیل نابلدی و عدم داشتن مهارت های لازم هر دو در فرازهایی از زندگی مرتکب اشتباهاتی شده اند، بانویی مهمان برنامه است که با بی وفایی همسر روبرو شده و در این بخش از برنامه با حضور شهریار شهیدی و محمد علی مظاهری درباره آسیب های این اتفاق و اعتماد بیش از اندازه و بی دلیل همسران صحبت خواهد شد.
این هفته همچنین درباره معیارهای صحیح انتخاب همسر بحث خواهد شد تا جوانان هنگام انتخاب همسر به مواردی توجه کنند که در زندگی واقعی بیشتر مورد نیاز است و خیال پردازانه و رویایی با این مساله روبرو نگردند. 
پخش دومین بخش از گردهمایی بی وفایی یکی دیگر از تدارکات «هزار راه نرفته» در این هفته است که با حضور خانم ها و آقایان متاهل برگزار می شود.  در شرکت کنندگانِ این گردهمایی افرادی هم حضور دارند که یا مرتکب بی وفایی شده و یا به آن دچار شده اند و تجربه های عینی خود از این مساله را بیان می کنند؛ محور این گردهمایی بخشش است و این که آیا بخشش می تواند صورت بگیرد، چه تعریفی دارد و در چه حد عملی است. مجری کارشناس این بخش لیلا عزیزی است و در لابلای این گردهمایی صحبت های علی صاحبی در این زمینه پخش خواهد شد.
«هزار راه نرفته» کاریست از گروه خانواده به تهیه کنندگی ناهید سادات‌شریفی که از شنبه تا سه‌شنبه هر هفته ساعت 19:30 از شبکه دو سیما روانه آنتن می شود و بازپخش این برنامه همان روز ساعت 23:30 خواهد بود.
ارسال نظر
captcha