1398/4/26 |
15:18 |
شناسه خبر: 43214

مجموعه نمایشی تازه شبکه دو با موضوع فرزندپروری و مبارزه با اعتیاد

تصویربرداری مجموعه نمایشی «در کنار هم٢» به تهیه کنندگی آرزو ابوحمزه با محوریت موضوع فرزندپروری و مبارزه با اعتیاد از نیمه گذشت.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ «در کنار هم2» عنوان مجموعه نمایشی جدیدی از گروه خانواده شبکه دو سیماست که به سفارش ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری و شبکه دو سیما مراحل تولید خود را سپری می کند. این مجموعه با محوریت موضوعاتی همچون شیوه های فرزند‌پروری، بررسی خانواده های مستبد و سهل انگار، تشریح ویژگی‌های خانواده مستعد  اعتیاد و... در 40 قسمت ٢٥ دقیقه ای روایت می شود.

«در کنار هم2» به تهیه کنندگی آرزو ابوحمزه پیش از این در یک فصل 40 قسمتی تولید و از شبکه دو سیما پخش شد و فصل دوم آن، داستان خانواده رستم سالاری و دو فرزندش را در برمی گیرد که بنا به دلایلی در یک خانه ساکن می شوند و ماجراهایی میان آن ها شکل می گیرد.

خشایار راد، افسانه ناصری، رامین ناصرنصیر، آرش نوذری، سوزان عزیزی، روشنک عجمیان، فرزاد حاتمیان، مهسا کریم‌زاده، حامد تهرانی، طناز دهقان، سالار کریمخانی، آرمان پیراسته، هدیه آزیده‌هاک  و... گروه بازیگران اصلی این سریال را تشکیل می دهند.

شاهرخ باقری نژاد به عنوان سرپرست نویسندگان و شاهرخ باقری نژاد و محمدرضا عباس‌نژاد به عنوان نویسنده «در کنار هم 2» را همراهی می کنند. کارگردانی آن را نیز در حال حاضر داریوش جهانگیری برعهده دارد. این مجموعه این روزها در لوکیشن خانه ای در شرق تهران در حال تصویربرداری است.

 

ارسال نظر
captcha