1398/5/18 |
23:41 |
شناسه خبر: 43224

ویژه های شبکه دو به مناسبت دهه ولایت

شبکه دو سیما به مناسبت دهه ولایت و اعیاد سعید قربان و غدیر برنامه های مختلفی را برای مخاطبان خود تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ جُنگ ترکیبی «شب‌های شیدایی» به مناسبت جشن ولایت و امامت با آغاز عید سعید قربان (دوشنبه 21 مرداد) تا عید غدیر خم (سه شنبه 29 مرداد) ساعت 19:50 با حضور چهره های فرهنگی، هنری، ورزشی و با فضایی شاد و جذاب روانه آنتن می شود.

«به وقت شب» عنوان یکی دیگر از تدارکات شبکه دو برای این ایام خجسته است که با هدف پرداختن به موضوعات اجتماعی و فرهنگی و با حضور اقشار مختلف مردم به صورت ویژه از شب عید قربان تا شام عید غدیر خم ساعت 23:30 به صورت زنده روانه آنتن می شود.

پخش مراسم روح‌بخش و معنوی دعای عرفه از شهر شیراز و حرم حضرت احمد بن موسی (ع) به صورت مستقیم با نوای حاج محمود کریمی در روز عرفه ساعت 16:00 ، مدیحه سرایی، پخش مجالس و مراسم مذهبی در فواصل برنامه ها همچنین پخش سخنرانی های مذهبی از وعاظ برجسته کشور هر روز ساعت 6:00 و روزهای جمعه ساعت 15:30 از دیگر برنامه های شبکه دو سیما برای این ایام است.

برنامه معارفی «کوی محبت» یکشنبه 20 مرداد مصادف با روز عرفه و نیایش ساعت 14:00 از کربلای معلی به صورت زنده روانه آنتن می شود. همچنین این برنامه ویژه عید قربان دوشنبه 21 مرداد ساعت 12:00 از کربلا و دوشنبه شب و سه شنبه ( 28 و 29 مرداد) ویژه عید سعید غدیر خم از نجف اشرف  با حضور کارشناسان و اساتید حوزه و دانشگاه، شاعران و ذاکران اهل بیت (ع)  تقدیم مخاطبان خواهد شد.

«روضه رضوان» با پخش جدیدترین گزارش‌های موسم حج از شهرهای مکه مکرمه و مدینه منوره دوشنبه ها و جمعه ها ساعت 13:30 روانه آنتن می شود.

«یه روز خاص» مستندی گفتگو محور و ویژه ایام و مناسبت های شاد است که به داستان ازدواج؛ از روز قبل از مراسم عروسی تا روز عروسی در گفتگو با خانواده عروس و داماد می پردازد و در این ایام در جدول پخش برنامه های شبکه دو سیما قرار دارد. همچنین «نمادو» در ایام دهه ولایت به تهیه و پخش گزارش‌های مردمی از سطح شهر در خصوص حال و هوای شهر و مراسم در حال برگزاری در ایام عید قربان و غدیر و سایر مناسبت های دهه ولایت می پردازد.

افزون بر این برنامه های «ایران و آفتاب»، «زنده‌باد زندگی»، «سعادت‌آباد» و ... متناسب با این ایام تولید و پخش خواهند شد.

 

ارسال نظر
captcha
مطالب مرتبط
نظرسنجی