1398/6/23 |
18:20 |
شناسه خبر: 43247

«آمریکا بدون رتوش» در شبکه دو

مستند «آمریکا بدون رتوش» عنوان یکی از تازه‌های شبکه دو سیماست که از امشب ساعت 19:45 روانه آنتن می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ این برنامه در 12 قسمت تهیه شده و به مساله افول و فروپاشی آمریکا و دلایل آن می‌پردازد. این مستند با استفاده از تصاویر آرشیوی در هر قسمت به یک موضوع اختصاص دارد؛ محورهایی همچون مباحث اجتماعی، خانوادگی، حوزه اقتصاد آمریکا، مساله تبعیض نژادی در آمریکا، تروریسم و ... در این برنامه مورد بررسی قرار می‌گیرند.

مدت زمانیست که بحث افول قدرت آمریکا در میان محافل علمی و رسانه های جهان بیش از پیش مطرح شده. در حقیقت این برنامه به اینکه تا چه میزان این افول رخ داده ؟ دلایل و نشانه های آن چیست و چه احتمالاتی در پس آن نهفته است؟ می‌پردازد.

«حاشیه‌نشین‌ها»، «میلیاردرهای بدهکار»، «متمدن‌های بی‌اخلاق»، «مدال افتخار»، «نیمه گمشده»، «عدالت رنگی»، «مرگ قانون»، «دیپلماسی ترور»، «دشمن مردم»، «دشمن مردم»، «سرشار از تهی»، «دیکتاتوری دو حزبی» و «دست‌های نفاق» از جمله عناوین قسمت‌های مختلف این مستند است.

«آمریکا بدون رتوش» به سفارش گروه سیاسی شبکه دو با همکاری سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، به تهیه‌کنندگی محمدرضا صباحی و کارگردانی امیرحسین دربهانی تهیه شده و از شنبه تا سه‌شنبه هر هفته ساعت 19:45 روانه آنتن خواهد شد.

ارسال نظر
captcha